DOBRÁ ZPRÁVA: PROJEKT ZA KULTUROU VIRTUÁLNĚ JE ZPĚT (KONCERT UŽ 16. DUBNA)

0

Před několika dny byl představen projekt „Za kulturou virtuálně“ (ZDE). Spuštění online projektu, jehož posláním je zprostředkovat vám kulturní zážitky, bylo sice záhy pozastaveno, ale jen na několik dní. Dnes vám s radostí můžeme sdělit, že se plánované koncerty uskuteční. První již tento týden.

Všichni ti, kteří se těšili, a ve čtvrtek 9. dubna netrpělivě očekávali zahajovací koncert Dua BigBand, se dočkají už tento čtvrtek 16. dubna od 20.30 hodin. Díky moderním technologiím bude koncert přenášen až do vašich obývacích pokojů, a to zcela zdarma.

Načerpejte pozitivní energii z jazzových standardů i řady nejazzových písní, které vám s nadšením sobě vlastním zahrají všem dobře známí multiinstrumentalisté Josef Uchytil a Jindřich Bada, které doplní zpěvačka Sáva Klobušická.

Jak projekt „Za kulturou virtuálně“ funguje?
Na www.kcturnov.cz najdete zhruba hodinu před začátkem koncertu odkaz na LIVE STREAM. Koncert je zdarma, není tedy potřeba si kupovat vstupenku. Pro příjemný kulturní zážitek doporučujeme kvalitní internetové připojení a dostatečné množství reproduktorů.

(TvA s využitím TZ KCT)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.