DO TURNOVA PŘIJEDE ASI NEJZNÁMĚJŠÍ ČESKÝ RYBÁŘ SOUČASNOSTI

0

Tato informace by neměla zůstat bez patřičné odezvy. Známý vášnivý rybář Jakub Vágner přijede v pátek 15. dubna do Turnova, kde bude v městském divadle besedovat se zájemci o rybaření – v jeho případě spíš extrémní rybaření. Beseda se uskuteční na pozvání nově otevřeného rybářského krámku U mlsné štiky na Trávnicích. Vyprávění Jakuba Vágnera bude doplněno diaprojekcí, hlavní téma jsou sladkovodní giganti. Poutavé příběhy o přírodě a odvážných expedicích budou jistě zážitkem nejen pro rybáře.

Akce v divadle začíná v pátek ve 20.00 hodin, předprodej vstupenek je pouze v RYBÁŘSKÉM KRÁMKU U MLSNÉ ŠTIKY na Trávnicích čp. 202. Po skončení si budete moci koupit DVD z Jakubových výprav nebo plakát na autogramiádu.

n201104121027_vakci_55_011_vagnerJAKUB VÁGNER: FISH WARRIOR

Jakub cestuje za rybami a dobrodružstvím téměř do všech koutů světa. Jeho expedice většinou směřují do odlehlých, mnohdy i málo probádaných oblastí naší planety. V posledních letech se zaměřuje především na výpravy do povodí řeky Amazonky v Jižní Americe a také na černý kontinent, kde se věnuje průzkumu poslední perly Afriky, Konga. V současné době se věnuje natáčení své vlastní série rybářských dokumentů pro televizní kanál National Geographic Channel a pro Českou televizi. Více najdete na www.jakubvagner.cz

Sdílet

Autor článku

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.