DO TURNOVA PŘIJEDE ASI NEJZNÁMĚJŠÍ ČESKÝ RYBÁŘ SOUČASNOSTI

0

Tato informace by neměla zůstat bez patřičné odezvy. Známý vášnivý rybář Jakub Vágner přijede v pátek 15. dubna do Turnova, kde bude v městském divadle besedovat se zájemci o rybaření – v jeho případě spíš extrémní rybaření. Beseda se uskuteční na pozvání nově otevřeného rybářského krámku U mlsné štiky na Trávnicích. Vyprávění Jakuba Vágnera bude doplněno diaprojekcí, hlavní téma jsou sladkovodní giganti. Poutavé příběhy o přírodě a odvážných expedicích budou jistě zážitkem nejen pro rybáře.

Akce v divadle začíná v pátek ve 20.00 hodin, předprodej vstupenek je pouze v RYBÁŘSKÉM KRÁMKU U MLSNÉ ŠTIKY na Trávnicích čp. 202. Po skončení si budete moci koupit DVD z Jakubových výprav nebo plakát na autogramiádu.

n201104121027_vakci_55_011_vagnerJAKUB VÁGNER: FISH WARRIOR

Jakub cestuje za rybami a dobrodružstvím téměř do všech koutů světa. Jeho expedice většinou směřují do odlehlých, mnohdy i málo probádaných oblastí naší planety. V posledních letech se zaměřuje především na výpravy do povodí řeky Amazonky v Jižní Americe a také na černý kontinent, kde se věnuje průzkumu poslední perly Afriky, Konga. V současné době se věnuje natáčení své vlastní série rybářských dokumentů pro televizní kanál National Geographic Channel a pro Českou televizi. Více najdete na www.jakubvagner.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.