DEN DĚTÍ S PONORKOU SE V TURNOVĚ SLAVÍ TRADIČNĚ DRUHOU ČERVNOVOU SOBOTU

0

Největší akce pro děti a mládež v regionu se uskuteční v sobotu 8. června odpoledne. Park u letního kina ožije desítkami atrakcí a disciplín včetně aquazorbingu, parkouru nebo lego robotiky. Společnými silami rekordních 19 spolků, klubů a organizací pracujících s mládeží bude připraven bohatý program pro celou rodinu. Hlavním organizátorem zůstává Středisko volného času Žlutá ponorka Turnov.

Akci podporují město Turnov stejně jako Liberecký kraj. Záštitu převzal náměstek hejtmana pro oblast školství Petr Tulpa. Mezi hlavní partnery patří společnosti: Ontex CZ, Grupo Antolin Turnov, KV final, Juta, Crytur, Pivovar Rohozec, Tiskárna Polygraf a KC Turnov. Bez jejich pomoci by se akce nemohla uskutečnit v takovém rozsahu a pro všechny návštěvníky zdarma. Všem děkujeme za podporu.

A co nás tedy v sobotu odpoledne v parku čeká? K hlavním lákadlům jistě patří aquazorbing, velké nafukovací atrakce, parkour či bublinování nebo tradiční losování dárků pro děti na závěr programu.
Z pestrých názvů stanovišť vyberu například: rytířův koutek se šermováním, rybaření, život včel, sokolská gymnastika, střelba na terč nebo judo. Vše opět vyvrcholí v závějích hasičské pěny, takže rodičům doporučujeme vzít dětem suché tričko a kraťasy.
Společně s vámi doufáme v příjemné letní počasí a těšíme se na aktivně prožité odpoledne. Začínáme ve 14.00 hodin! Případné další podrobnosti na www.ponorkaturnov.cz

Za Žlutou ponorku
Tomáš Zakouřil, ředitel Střediska volného času Žlutá ponorka, kapitan@ponorkaturnov.cz

Viz akce v loňském roce ZDE.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.