DEN DĚTÍ S PONORKOU 2023 OPĚT V TURNOVSKÉM PARKU

0

Největší akce pro děti a mládež v regionu se uskuteční v sobotu 10. června od 14.00 hod. Park u letního kina ožije desítkami atrakcí a disciplín. Své umění představí nejlepší kouzelník s bublinami v ČR, vyzkoušet bude možné nové nafukovací atrakce, všichni si mohou odnést drobné ceny a šťastlivci i skvělé LEGO stavebnice.

Den dětí tradičně organizuje Středisko volného času Žlutá ponorka Turnov. Nad letošním devátým ročníkem převzal záštitu náměstek hejtmana LK pro školství, mládež a tělovýchovu RNDr. Jiří Čeřovský. Generálním partnerem se letos stala místní firma Crytur s. r. o., která tuto akci podporuje od počátku.

Opět chystáme bohatý program za účasti dvacítky místních spolků, klubů a organizací, pracujících s mládeží. Na různých stanovištích tak možná poznají děti své vedoucí, trenéry nebo učitele. Podílí se téměř desítka firem a živnostníků, i proto může být veškerý program zdarma.
Akci podporují město Turnov a Liberecký kraj, mezi hlavní partnery patří dále společnosti KV final s. r. o., Ontex CZ s. r. o., Trevos, a. s., Juta, a. s., a Pivovar Rohozec. Bez jejich pomoci by se akce nemohla uskutečnit v takovém rozsahu a za příznivých podmínek pro návštěvníky. Děkujeme!
Prosíme všechny, kdo přijedou na akci autem, aby využili jen 700 m vzdálené parkoviště Na Lukách, odkud bude přístupová cesta značena.

A co nás tedy v sobotu odpoledne v parku čeká? Letos nás navštíví se svojí show jeden z nejlepších bublinářů v ČR Matěj Kodeš, který během navazujícího workshopu oblékne účastníky do bublin. Novinkou bude také parkurový contest – souboj o skvělé ceny z e-shopu TARY. Máme opět nový výběr skákacích atrakcí pro různé věkové skupiny. K vidění bude hasičské auto, výukový včelí úl, a dokonce proběhne i dobročinný bazárek.
Společně s vámi doufáme v příjemné letní počasí a těšíme se na aktivně strávené odpoledne, které jistě podpoří dostatečné možnosti občerstvení. Začínáme ve 14.00 hodin! Případné další podrobnosti na www.ponorkaturnov.cz, nebo na FB.

Za Žlutou ponorku Turnov
Tomáš Zakouřil, kapitán, kapitan@ponorkaturnov.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.