ČESKÝ RÁJ DĚTEM 2017 – AKCE NA ZAHÁJENÍ TURISTICKÉ SEZONY V ČESKÉM RÁJI

0

14. ročník zahájení turistické sezony v Českém ráji v rámci hry „Za pověstmi Českého ráje“ se koná v sobotu 29. dubna.

Start: Sportovně rekreační areál Maškova zahrada Turnov od 8.15 do 11.00 hodin, trasa pochodu vede po značených cestách, většina cesty je vhodná pro kočárky, část je po místních komunikacích, kde bude omezena rychlost a provoz bude řízen policií. Na trase se účastníci pochodu setkají s postavami z českorajských pověstí a spoustou všetečných otázek a úkolů. Připraveno je i divadelní představení ZŠ Žižkova na návsi v Přepeřích, kde bude připraveno ve spolupráci s místními spolky i občerstvení.

Cíl: Sportovně rekreační areál Maškova zahrada Turnov (areál bude otevřen od 11.00 hod.). Dětští účastníci pochodu za odevzdání vyplněného kuponu z herního průkazu dostanou sladkou odměnu od společnosti BAART a malý dárek.

Program v rámci areálu:
12.00 Mažoretky
12.30 Kouzelník
13.00 ukázka výcviku služebních psů
13.45 Karmínek – písničkové vystoupení
14.00 příchod krále Granáta s královnou a družinou
14.30 losování o zajímavé ceny
15.00 ukázka výcviku služebních psů

Po celou dobu rukodělná dřevařská dílna, nafukovací atrakce a další zajímavé sportovní vyžití ve spolupráci s partnery akce. Hlavní ceny: let balonem od společnosti BAART, letní tábor od ARA TÁBORY a další hodnotné ceny. Doporučujeme dětským účastníkům si s sebou vzít tužku na zapisování správných odpovědí.

Kde zaparkovat: centrální parkoviště u autobusového nádraží, parkoviště U Raka, parkoviště u areálu Maškova zahrada. Akci pořádají: Turnovské památky a cestovní ruch, město Turnov a Sdružení Český ráj. Záštitu převzal a finančně podpořil Liberecký kraj.

Partneři akce: BAART, ARA TÁBORY, Městská sportovní Turnov, BusLine, IQLANDIA, Centrum Babylon, SUNDISK, EKO-KOM, Pivovar Svijany, LODĚKOZA, Půjčovna lodí Jizera – KLOKOCI.CZ, Infoshop Vejměnek – Koloběžky Český ráj, Rytíři Turnovského meče, Umělecké a šermířské sdružení Bohém.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.