ČERVNOVÉ KULTURNÍ POZVÁNKY

0

Průběžně aktualizováno!A je tady zase poslední školní měsíc a po něm dva měsíce prázdnin. Tradičně v červnu se všichni pořadatelé zhluboka nadechnou a akcí bývá většinou nejvíc v celém roce. Není víkend, aby se dvě tři zajímavé nekřížily. Tak to prostě je. Sobot je málo a zájemců něco pro ostatní pořádat stále hodně. A to je dobře. Nenechávejte proto ty, co pro vás něco dělají, ve „štychu“! Vyberte si akci, která vás zaujme, a nezůstávejte doma. Objevujte nové, podpořte svojí účastí známé a ověřené…

CENTRUM PRO RODINU NÁRUČ, o. s., Skálova 540, Turnov; www.naruc.cz, naruc.turnov@seznam.cz, tel. 775 964 314. Nejzajímavější z červnové nabídky:
* Neděle 7. června: DEN DĚTÍ NA HRADĚ VALDŠTEJNĚ (11.00 – 15.00 hodin)
* Sobota 13. června: DĚTSKÝ DEN S PONORKOU- (BOUDA NA ULICI). CPR Náruč se přidá s koutem pro nejmenší.
* Čtvrtek 18. června: SETKÁNÍ CELIAKŮ. Od 18.00 hodin. Bližší informace na tel. čísle 737 774 229.
Centrum dále nabízí speciální pravidelné poradny, službu dětského psychologa, poradenství aj.
Kompletní nabídku najdete na internetových stránkách.

Program na každý den:

Pondělí 1. června
* BESÍDKA AMERICKÉHO STEPU
. Taneční přehlídka stepařského umu našich mladých tanečníků. Sál Žluté ponorky v přízemí v Husově ulici, začátek v 16.00 hodin.

Úterý 2. června
* SYNAGOGA TURNOV
. Od 17.00 hodin zde začíná koncert studentů Konzervatoře Jaroslava Ježka Praha.

Úterý 2. a středa 3. června
* ZÁVĚREČNÉ KONCERTY ZUŠ TURNOV
– představí se žáci hudebního, tanečního a literárně dramatického oboru. Městské divadlo vždy od 18.00 hodin, vstupné 50 Kč, žáci školy zdarma.

Čtvrtek 4. června
* AKTIVNÍ SENIOR: JAK ŠEL ŽIVOT
. Odpoledne s první televizní hlasatelkou Jarmilou Šusterovou-Horčičkovou a Danielem Růžičkou, autory knihy „Každý den jsem měla premiéru“ – o televizi, o životě v hlasatelně, o dětech a o rozhlasovém režisérovi J. Horčičkovi. Pořádáno v rámci projektu Aktivní stáří. Průvodní slovo Eva Kordová. Klubovna penzionu Žižkova od 14.00 hodin.
* MUZEJNÍ NOC V MUZEU ČESKÉHO RÁJE (18.00 – 22.00 HODIN). Muzejní noc se ponese v duchu drahého kamene a kovu. Program je připraven pro všechny věkové skupiny. Jeho součástí je také zahájení výstavy „300 let zpracování drahých kamenů v Turnově“ – od 16.30 hodin. Podvečer bude dále pokračovat komentáři a besedami k výstavám Poklad!!! a Bitva pod Hrubou Skálou.
Program muzejní noci:
* 18.00 – 22.00 hodin – ANIMACE HLEDAČ POKLADŮ – zážitkový program pro každého, kdo by chtěl najít poklad. Během tohoto interaktivního programu si vyzkoušíte, že práce archeologa, historika a speleologa není jednoduchá. Sáhnete si na opravdovou kostru, otestujete detektor kovů, poznáte, jak se používá archeologické síto, odhalíte tajemný nápis a nakonec si prohlédnete ty nejcennější nálezy a depoty z Mladé Boleslavi, Hradce Králové, Turnova, Rychnova nad Kněžnou a středních Čech.
* 18.00 – 19.30 hodin – KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA VÝSTAVY BITVA POD HRUBOU SKÁLOU.
* 20.00 hodin – KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA EXKLUZIVNÍ VÝSTAVY POKLAD!!!
* 20.30 – 21.30 hod. KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA VÝSTAVY BITVA POD HRUBOU SKÁLOU.

Pátek 5. června
* „PÁNOVÉ, KONČÍME
“ aneb závěr jazzové sezony 2015 – atrium Muzea Českého ráje od 19.00 hodin. Představí se vám: Big Band ZUŠ Turnov, Lédl Jazz Q, Duo Dim, Kařena a její dědové a Meckie Messer Band. Vstupné 100 Kč.
* VZPOMÍNKA NA FILIPA TOPOLA. Básník, písničkář a prozaik Jan Burian připomene v komponovaném pořadu skladatele, spisovatele, herce a jednoho z nejvýznamnějších představitelů undergroundu Filipa Topola, lídra kapely Psí vojáci. Součástí večera bude i výstava studentských děl inspirovaných touto významnou osobností české moderní historie. Na závěr večera čeká návštěvníky překvapení. Komponovaný pořad. Kavárna KUS od 19.00 hodin, vstup zdarma.
* ROHOZECKÉ PRÁZDNINY: Seriál letních akcí v areálu Pivovaru ROHOZEC zahajuje Michal David revival (v podání Honzy Bartoše) a Monika Agrebi. Začátek ve 20.00 hodin, vstupné 100 Kč.

Pátek 5. a sobota 6. června
* BOUSOVFEST – DOLNÍ BOUSOV
. Hudební festival. V pátek zde mj. vystoupí kapely Ovčie Kiahne a Visací zámek, v sobotu v celodenním programu se můžete těšit na řadu renomovaných kapel, mj. Kurtizány z 25. avenue, AC DC Bonn Scott Memorial band ad. Více na www.bousovfest.cz.

Sobota 6. června
n201505292303_vakci_105_015_akcecerven* MALOSKALSKÁ NOC
. Hudební festival. Začátek ve 14.00 hodin. Headlinerem je Peter Nagy & Indigo (letos slaví 30 let působení na české a slovenské hudební scéně!), dále vystoupí např. BSP (letos jedna z mála možností vidět je na větším festivalu), Mňága a Žďorp, Debbi, Jelen, Legendy se vrací, J. A. Náhlovský a Big Band ZUŠ Turnov. Děti přijede potěšit Michal Nesvadba. Dopoledne od 10.00 hodin je neckyáda na Jizeře.
* DĚTSKÝ DEN VE ŠŤASTNÉ ZEMI V RADVÁNOVICÍCH. Areál po celý den hostí dětská divadélka, přijede věhlasný kouzelník Kristián Kašpar, připravena je dětská diskotéka a soutěže o hodnotné ceny. Více na www.stastnazeme.cz.
* SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ HUDEBNÍHO FESTIVALU DVOŘÁKŮV TURNOV A SYCHROV. Zámek Sychrov od 16.45 hodin. ZAHAJOVACÍ KONCERT FESTIVALU DVOŘÁKŮV TURNOV A SYCHROV. Martin Matoušek – baryton, Radek Krejčí – basbaryton, Vladimír Jelínek – varhany, Jiří Žák – průvodní slovo. Zámek Sychrov od 17.00 hodin. Více na www.dvorakuvfestival.cz.
n201505292303_vakci_106_015_akcecerven* BENEFIČNÍ FESTIVAL BEZ PLOTŮ. Areál Domova pod skalami v Kurovodicích. Začátek ve 13.00 hodin. Vystoupí divadelní soubor Jirásek z Olešnice, kapely Tres Udos, Ovčie Kiahne, Rozumbrothers, Gone Shootin´, Waldovy Matušky a klienti domova.

Sobota 6.  neděle 7. června
* PLYŠOVÉ ŠTĚSTÍČKO
. 300 medvědů a medvídků ze sbírky 13leté Barunky Jaburkové. V sobotu v Klokočí, v zasedací síni obecního úřadu, v neděli na hradě Rotštejně. Po oba dny od 10.00 do 17.00 hodin.

Neděle 7. června
* HRAD VALDŠTEJN
: Pohádková neděle. Hrátky a soutěže s knížkami, čtení pohádek, výtvarná dílna s Večerníčkem, pohádkové hrátky a další program pro děti a rodiče. Začátek v 10.00 hodin.
* DNY ZDRAVÍ S KRAJSKOU NEMOCNICÍ LIBEREC. Od 9.00 do 18.00 hodin se uskuteční akce „Dny zdraví s Krajskou nemocnicí Liberec“. Místem konání bude B+B restaurace v Žižkově ulici a přilehlý atletický areál. Těšit se můžete na program pro děti i dospělé, soutěže, konzultace s odborníky z Panochovy nemocnice Turnov a další. Vstupné zdarma, obědové menu za 30 Kč.

Pondělí 8. června
* ZÁVĚREČNÉ VYSTOUPENÍ PĚVECKÝCH SBORŮ ZUŠ TURNOV
. Vystoupí sbory KARMÍNEK pod vedením Jindřicha Bady, TURNOVÁČEK pod vedením Daniely Nechutné a Ladislavy Grundové a CARMINA pod vedením Martina Hyblera. Sál SUPŠ od 18.00 hodin.

Čtvrtek 11. června
* JÁNSKÝ JARMARK
v prostorách Waldorfské mateřské školy v Hruborohozecké ulice. Trh řemesel, divadlo pro malé i velké, dílničky, tombola, občerstvení. Využijte příležitost k návštěvě nově postavené mateřské školy. Začátek v 15.00 hodin.
* VEČER NA SBOŘE – MISTR JAN HUS. Komponovaný pořad slova a hudby k 600. výročí upálení mistra Jana Husa. Průvodní slovo: Jiří Polma, kazatel Jednoty bratrské; Oldřich Bezděčík, farář Církve československé husitské a Ondřej Halama, farář Ochranovské jednoty bratrské. Hudební doprovod Martin Hybler, citace textů Eva Kordová. Dům Na Sboře ve Skálově ulici od 19.00 hodin.

Pátek 12. června
* HB TRIO
. Hrají na pohodu písničky ve stylu elektrického kytarového blues, které se vždy hezky poslouchají, ale nemíní zůstat jen u nich. Zpěvák, kytarista a kapelník Jiří Hušek, bubeník Miloslav Bernat a baskytarista Michael Bernat. Koncert na malé domácí scéně. Kavárna KUS ve Střelnici od 20.00 hodin, vstupné dobrovolné.

Sobota 13. června
n201505292303_vakci_107_015_akcecerven* KOZAFEST 2015
. Hudební festival, 8. ročník. Areál restaurace Zrcadlová Koza. Začátek ve 13.00 hodin. Vstup volný! Vystoupí kapely: Deathward, Adaptace, Hallodrn, Rain, Enola Gay, Piranha, All Friends Dead, Snap Call, Silent Session, Nasty Heaven, Doktor Triceratops.
* HRAD VALDŠTEJN: STRAŠIDELNÝ POHÁDKOVÝ LES. Na dvoukilometrové trase, která povede od vyhlídky Hlavatice až k hradu Valdštejn, na vás i vaše děti budou číhat nejrůznější strašidla z pohádkové říše. Děti budou u každého z nich muset plnit úkoly. Mapku trasy, více informací a možnost registrace najdete na www.velkadobrodruzstvi.cz nebo na facebooku Velká dobrodružství. Akce se koná za jakéhokoliv počasí – od 13.00 do 18.00 hodin, vstupné 50 Kč.
* DĚTSKÝ DEN S PONORKOU. Slavíme Den dětí (bez odhledu na věk) a navazujeme na tradiční rodinnou akci „Bouda v parku“. n201505292315_vakci_109_015_akcecervenSkákací atrakce, nízká lana, výtvarné hrátky, živá zvířata, ukázky techniky, občerstvení pro velké i malé. Akci připravila Žlutá ponorka ve spolupráci s mnoha spřátelenými organizacemi z Turnova i okolí. Park za letním kinem od 14.00 hodin.
* STÁTNÍ ZÁMEK SYCHROV: Procházka českou operetou. Od 18.00 hodin v zámecké oranžérii. Více na www.zamek-sychrov.cz.

Neděle 14. června
* STÁTNÍ ZÁMEK SYCHROV
: Rodinné odpoledne s módní přehlídkou historických kostýmů. Začátek ve 14.00 hodin v zámeckém parku.

Pondělí 15. června
* CESTOVATEL ČENĚK PACLT.
Nezapomenutelná postava města Turnova, cestovatel a hledač drahých kamenů Čeněk Paclt, bude připomenut historikem Jaroslavem Křížem v pořadu pro seniory a další zájemce z řad veřejnosti. Klubovna penzionu Výšinka od 14.00 hodin. Ve stejnou dobu bude pořad zopakován 17. června v DD Pohoda a 18. června v penzionu Žižkova.

Úterý 16. června
* BENEFICE PRO NEPÁL
. Mimořádný cestovatelský klub podpoří zemětřesením postižený Nepál. Kulturní centrum Turnov uspořádá ve spolupráci s cestovatelkou Pavlou Bičíkovou benefici, jejíž celý výtěžek poputuje na pomoc nadaci lámy Dolpo Tulku Rinpoche přímo v místě katastrofy. Cestovatelský klub. Letní kino od 22.00 hodin, vstupné 150 Kč.

Středa 17. června
* SEMINÁŘ FRANCHISING – PODPORA PODNIKÁNÍ
. V rámci akcí ICM knihovny se koná seminář Franchising – podpora podnikání. Přednáškový sálek knihovny od 18.00 hodin.
* SÓLOVÝ KLAVÍRNÍ RECITÁL IVA KAHÁNKA. Ivo Kahánek si jako interpret nevšední emocionální síly a hloubky získal pověst jednoho z nejpůsobivějších umělců své generace a je mnohými považován za nejlepšího současného českého pianistu. Hudební festival Dvořákův Turnov a Sychrov. Městské divadlo od 19.30 hodin.

Čtvrtek 18. června
* PIDIPIKNIK
. Závěrečná vystoupení žáků literárně dramatického souboru ZUŠ Turnov pod vedením Aleny Tomášové a Romany Zemenové. Atrium muzea od 19.30 hodin.

Pátek 19. června
* FUNKIN´ TURNOV
. Kulturní centrum Turnov ve spolupráci s kapelou Funk Corporation vás zvou na 11. ročník festivalu, letos poprvé do atria Střelnice. Na novém místě, s novým spolupořadatelem, ale stále se stejným cílem: pobavit diváky energetickým koktejlem kvalitní hudby v podání kapel z oblasti funku a příbuzných žánrů. Atrium KC Střelnice od 19.00 hodin, vstupné v předprodeji 150 Kč, na místě 200 Kč.
* RECITÁL ANNY HLAVENKOVÉ A LEOŠE ČEPICKÉHO. Anna Hlavenková – zpěv, Leoš Čepický – housle, Ivo Kahánek – klavír, Bohuslav Lédl – klavír. Hudební festival Dvořákův Turnov a Sychrov. Městské divadlo od 19.30 hodin.

Pátek 19. – neděle 21. června
* FESTIVAL HOROLEZECKÝCH FILMŮ HRUBÁ SKÁLA A LÁZNĚ SEDMIHORKY
. Třídenní program: projekce soutěžních, ale i historických a amatérských filmů. Besedy, výstavy fotografií, koncerty. Podrobnosti najdete na www.fhfcr.cz.

Sobota 20. června
n201505292304_vakci_108_015_akcecerven* XVIII. SLAVNOSTI PIVA ROHOZEC.
Areál pivovaru od 13.00 hodin (do 01.00). Vstup zdarma, účinkují kapely Lignit, Elán revival, Těla, Crossband, Luboš Odháněl a DebillHeads. Ochutnávka všech druhů rohozeckých piv + nealko a bohaté občerstvení.
* ZÁVĚREČNÝ KONCERT INTERPRETAČNÍ HUDEBNÍ DÍLNY MLADÝCH 2015. V programu vystoupí frekventanti Interpretační hudební dílny mladých 2015 v oboru hry na klavír, housle a sólový zpěv, kteří svůj program připravili pod vedením lektorů: Jana Turková, Ivo Kahánek, Anna Hlavenková a Leoš Čepický. Klavírní doprovod Jaroslav Šaroun a Bohuslav Lédl. Hudební festival Dvořákův Turnov a Sychrov. Městské divadlo od 18 hodin.

n201506121733_vakci_120_015_hus* MISTR JAN HUS – SCÉNICKÉ ORATORIUM. V komorní verzi oceněného díla účinkují: Richard Pachman (zpěv, autor hudby a textů) a Dita Hořínková (zpěv, herecké vstupy). Tatobity, Malířova zahrada od 18.00 hodin, vstupné 100 Kč. K 600. výročí upálení Mistra Jana Husa pořádá o. s. Dědina.
* ČESKOSLOVENSKÁ DISKOTÉKA. KC Střelnice od 22.00 hodin, vstupné 100 Kč.

Neděle 21. června
* ZÁVĚREČNÝ KONCERT 60. ROČNÍKU HUDEBNÍHO FESTIVALU DVOŘÁKŮV TURNOV A SYCHROV.
Veronika Lédlová – trombón, Adam Pechočiak – viola,  Yuya Sakuma, Šárka Petříková – housle, Anna Kalhausová – violoncello. Filharmonický orchestr Iwasaki založil Chuhei Iwasaki v roce 2010 se studenty Pražské konzervatoře Chuhei Iwasaki kvůli natáčení do ČT2. Hudební festival Dvořákův Turnov a Sychrov. Městské divadlo od 19.30 hodin.

Pondělí 22. června
* MŠE SVATÁ
bude v kapli v Mašově od 18.00 hodin. Sloužit ji bude p. Miroslav Maňásek.
* MUSICA FORTUNA NA KNOP! Kromě známého i neznámého repertoáru pěveckého sboru se můžete těšit i na povídání. Hostem večera bude dlouholetý člen MF Karel Knop, který nedávno vydal své celoživotní dílo s názvem Hrad Kost. Jedná se o souborné dílo poznatků o Kosti vycházející z literatury, písemných pramenů, stavebně historických průzkumů objektu a také z vlastních zkušeností coby kastelána hradu. Městské divadlo od 19.30 hodin, vstupné 90 Kč.

Čtvrtek 25. června
* ZAHRADNÍ RESTAURACE BBEJBY
v Žižkově ulici: Grilováníčko – dobroty z grilu, od 16.00 hodin – zahájení prázdninového provozu. Čmukaři zde odehrají loutkové představení, pro děti bude připravena STŘELNICE a RUČNÍ DÍLNIČKA – vyrábět se bude šperk.

Pátek 26. června
* JAN HRUBÝ
– kreslený humor a grafika. Vernisáž výstavy známého kreslíře. Již 25 let žije a pracuje v Českém ráji. Kamenářský dům Muzea Českého ráje, začátek v 17.00 hodin.

Sobota 27. června
* MÍSTNÍ VÝSTAVA KRÁLÍKŮ A DRŮBEŽE,
spojená s prodejem kuřic. Občerstvení zajištěno. Tombola s živými zvířaty. Možnost zakoupení vystavovaných zvířat. Při příznivém počasí ukázka  KRÁLIČÍHO  HOPU. Chovatelská hala u zastávky ČD Turnov-město od 8.00 do 15.00 hodin. Pořádá ZO ČSCH  Turnov 1.
* BURZA SBĚRATELŮ POŠTOVNÍCH ZNÁMEK, MINCÍ A POHLEDNIC probíhá od 8.30 hodin v KC Střelnice v Turnově. Pořádá Klub filatelistů. Můžete zde nabídnout nebo koupit uvedené sběratelské obory a jiné zajímavosti. Součástí této burzy bude též autogramiáda publicisty, autora několika knih a sběratele pohlednic Egona Wienera z Liberce.
n201506091422_vakci_114_015_koza* DĚTSKÝ PIRÁTSKÝ DEN: ZAHÁKUJTE PRÁZDNINY NA ZRCADLOVÉ KOZE. Den plný zábavy nejen pro děti. Atrakce a soutěže, lodě, koloběžky, trampolína, historický šerm, divadlo, klauniáda, loutkářská dílnička, žonglérský workshop. K poslechu, prozpěvu i tanci bude hrát kapela Veranda. Pirátské kostýmy vítány. Začátek ve 13.00 hodin.
* TURNOVSKÁ VOŘÍŠKIÁDA 2015 – 4. ročník. Travnatá plocha za autobusovým nádražím Na lukách. Od 12.15 hodin veterinární přejímka, ve 13.00 zahájení akce. Čeká na vás spousta soutěží a cen včetně vyhlášení divácké ankety o „nej“ Voříška. Startovné: první pes jednoho majitele 150 Kč, druhý a každý další 100 Kč. S sebou: očkovací průkaz, nebo pet pas s platným očkováním proti vzteklině, obojek či postroj, vodítko, rvavým psům náhubek, misku na vodu (voda pro psy bude zajištěna). Vstupné volné (diváci vítáni), občerstvení zajištěno. Více najdete na www.turnovskavoriskiada.estranky.cz.
n201506091422_vakci_115_015_vivaldianno* STÁTNÍ ZÁMEK SYCHROV: VIVALDIANNO – MĚSTO ZRCADEL. Účinkují: Jaroslav Svěcený, Michal Dvořák, Heroldovo quarteto, Terezie Kovalová (cello) a Julie Svěcená (housle). Od 19.00 hodin v zámeckém parku. Předprodej v síti Ticketpro, Ticketportal, Ticketart, Ticketstream a evstupenka. POZOR!!! Vzhledem k lepšímu vyznění obrazových efektů a animací bylo dodatečně s tvůrci dohodnuto, že začátek koncertu na Sychrově bude posunut na 21.00 hodin s tím, že areál bude otevřen v 19.00 hodin.
* SEJŠN NA ZAČÁTKU PRÁZDNIN.
Tradiční akce v Rovensku pod Troskami. Vystoupí: Pája Táboříková (Paya Noia), Cheap Wine (Francie), Bigbítek a Rouden Band. Začátek na fotbalovém hřišti v 19.00 hodin.

Neděle 28. června
* HRAD VALDŠTEJN: SUBULCUS
. „Rozličná hudba časů starých a písně chátry středověké…“ Dopolední a odpolední vystoupení skupiny Subulcus. Vystoupení v 11.00, 13.00 a v 15.00 hodin.
* ZAHÁJENÍ PRÁZDNIN VE ŠŤASTNÉ ZEMI S RICHARDEM KRAJČEM A KAPELOU KRYŠTOF. Bohatý kulturní program po celý den: divadla, animační programy o hodnotné ceny, otevření nového prvku – hradu Trosky, staročeské řemeslnické trhy, koncert skupiny KRYŠTOF (vstupné dospělí 250 Kč, děti 180 Kč), předprodej pouze on-line přes Ticketstream (na místě se tento rok ruší prodej vstupenek!!!). Jen omezené množství vstupenek v počtu 2 500 kusů. Tento den budou moci do areálu pouze předplatitelé na koncert (pro veřejnost bude areál uzavřen).
* TURNOVANKA. Setkání s dechovkou. KC Střelnice od 15.00 hodin, vstupné 50 Kč, s permanentkou 30 Kč.

Neděle 28. června – neděle 5. července
* 17. VŠEŇSKÉ KULTURNÍ LÉTO.
V neděli 28. června od 16.00 hodin koncertuje v chrámu sv. Filipa a Jakuba
KÜHNŮV DĚTSKÝ SBOR. Od pondělí 29. června do pondělí 6. července vždy od 13.00 do 18.00 hodin probíhá v budově základní školy výstava: HISTORICKÁ EXPOZICE A VÝTVARNÉ DÍLO AKADEMICKÉHO MALÍŘE JIŘÍHO SALABY.
V sobotu 4. července ve 14.00 hodin začíná v areálu  „Kopanina“ 37. ROČNÍK PŘEHLÍDKY DECHOVÝCH KAPEL. Vystoupí: Dechová hudba Jaroslava Kužela z Markvartic, Dechová hudba Český ráj Všeň, Dechová hudba Jilemničanka, Dechová hudba Podzvičinka. Konferuje Roman Korolevyč, odpolednem provedou Bábrdlinky.
V neděli 5. července od 16.00 hodin proběhne v chrámu sv. Filipa a Jakuba recitál vynikajících pěvců: RENÉE NACHTIGALLOVÁ a JAKUB PUSTINA.

Pondělí 29. června až pátek 3. července
* PODVEČERY V RYTMU IRSKÝCH TANCŮ
. Chcete dopřát svému tělu pohyb a máte rádi irskou hudbu? Pak je tu pro vás jedinečná šance strávit týden ve Žluté ponorce odpolední výukou irských tanců. Pro děti od 10 let a dospělé. Každý den od 17.00 do 19.00 hodin, cena kurzu dospělí 500 Kč, děti a mládež do 18 let 250 Kč. Taneční sál ve Žluté ponorce v Husově ulici.

Středa 1. července
* ZAHRADNÍ RESTAURACE BBEJBY
v Žižkově ulici: Rytířské odpoledne se soutěžemi pro děti 16.00 hodin.

Pátek 3. července
* ROHOZECKÉ PRÁZDNINY
: Waldovy Matušky. Začátek v novém areálu Pivovaru Rohozec ve 20.00 hodin. Vstupné 50 Kč.

Sobota 4. července
* KÁMEN A ŠPERK V ČESKÉM RÁJI
. Městské slavnosti. Celodenní akce s centrem dění na náměstí Českého ráje.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.