ČARODĚJNICE 2015 V TURNOVĚ A JEHO OKRAJOVÝCH ČÁSTECH

0

Jako každý rok i letos se bude poslední dubnový den konat pálení čarodějnic na travnaté ploše za autobusovým nádražím. Akci pořádá Sbor dobrovolných hasičů Turnov. Na této ploše mohou občané odkládat větve nebo čistou dřevní hmotu, kterou lze spálit. Předem ale musíte kontaktovat zástupce hasičů na tel. 727 866 789 a 603 519 534, prostor je monitorován kamerou. Vlastní akce zde 30. dubna začíná od 16.00 hodin. Ve spolupráci se Žlutou ponorkou tady budou připraveny soutěže pro děti a před zapálením ohně (asi po 19. hodině) proběhne vyhlášení Miss malá čarodějnice. Podrobnější informace najdete na internetových stránkách SDH Turnov www.sdh-turnov.webnode.cz

Pálení čarodějnic také proběhne na dalších místech ve městě:

* Na Bukovině se akce ujme Sbor dobrovolných hasičů Bukovina. Od 19.30 je na programu lampionový průvod (v případě špatného počasí se nekoná) a zapálení vatry asi v 21.00 hodin. Občerstvení zajištěno.

* V Mašově se organizace pálení čarodějnice zhostí místní Sbor dobrovolných hasičů Mašov, který si připravil od 18.00 hodin lampionový průvod v maskách (sraz před kapličkou) a od 19.00 hodin zapálení vatry. Chybět nebude ani občerstvení, soutěže pro děti (DJ Petr Dutý).

* V Pelešanech bude Sborem dobrovolných hasičů Pelešany připraven od 18.00 hodin program pro děti, od 19.00 hodin zapálení vatry. Občerstvení pro dospělé zajištěno.

* Na Malém Rohozci – Na Pískách Rohozecký Okrašlovací Spolek připravil pálení čarodějnice od 19.00 hodin. Více na www.rosos.webnode.cz.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.