ABSOLVENTSKÝ PLES LETOS SLAVÍ SPOLU S GYMNÁZIEM

0

Absolventský ples turnovského gymnázia se letos zapojil do oslav 110. výročí školy a zve všechny na celovečerní zábavu ve stylu revoluční kubánské Havany. Oprašte odvážné šaty i doplňky a vyrazte se bavit na nejlepší ples sezony. Návštěvníky letošního absolventského plesu čeká opět zábava na úrovni.

Energický orchestr letos posílí svůj repertoár o latinské rytmy a chybět samozřejmě nebude ani velkolepé úvodní video s živým hudebním doprovodem. Mezi oblíbenými doplňkovými kratochvílemi nebude opět chybět polaroidové zákoutí, bohatá a zajímavá tombola. Nejpočetněji zastoupené třídy si letos neodnesou jen sud piva, ale dostanou k němu i víkend na školní chatě v Pasekách nad Jizerou, kam si ho můžou jet vypít. Obměnou tradičního karetního stolu bude letos Monte Curly Casino. K tomu všemu čeká hosty ještě zvláštní host večera.

Dress Code ve stylu Havany je víc než vítán, letos popusťte uzdu své módní fantazii a vydejte se na absolventský ples v odvážných barevných šatech, košilích a nezapomeňte na výrazné doplňky.

Absolventský ples se koná v sobotu 10. března od 20.00 hodin v Kulturním centru Střelnice a lístky jsou v prodeji na www.gytuples.cz.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.