22. SLAVNOSTI PIVA ROHOZEC

0

V sobotu 22. června panovalo ideální počasí pro návštěvu slavností v areálu Pivovaru Rohozec. Sluníčko se občas schovalo za mraky, večer a v noci panovala příjemná letní teplota, dešťové mraky zůstaly v jižních Čechách. „Těší nás, že lidé mají areál našeho pivovaru rádi, snažili jsme se pro ně přichystat to nejlepší z naší produkce, fronty před stánky se občas tvořily, ale myslím, že to bylo ve snesitelné formě. Jako bonus budiž skutečnost, že zde nedošlo k žádnému incidentu, návštěvníkům patří poděkování za poklidný a přátelský průběh odpoledne i části noci. Doufám, že jsme si to užili společně,“ hodnotí za pořadatele Štěpánka Matějková z Pivovaru Rohozec.

Zaplněné nádvoří pivovaru

Brány pivovaru se otevřely již ve 13.00 hodin, na pódiu se vystřídaly: MŠ Svijanský Újezd, mažoretky Rebelky, kapely Kern, Turbo, Kabát revival, Adaptace a Waldovy Matušky. Zábava pro celou rodinu, bohaté občerstvení, losování hry Putování za Rohozcem. K ochutnání byla všechna piva z tradičního sortimentu i piva zvlášť uvařená pro tuto speciální příležitost. Tradicí je předpůlnoční ohňostroj a noční rozvoz autobusy směr Jablonec nad Nisou a centrum Turnova.

Rohozeckému pivovaru se letos daří. Na soutěži Světová pivní pečeť 2019 a Zlatá pivní pečeť 2019 se prosadil mezi 250 dalšími pivovary. Rohozecká TŘINÁCTKA se stala absolutním vítězem napříč všemi kategoriemi a obsadila první místo v hlavní soutěži World Beer Seal 2019 (Světová pivní pečeť 2019).
Na přelomu května a června se konal 23. ročník tradičních Slavností piva v Českých Budějovicích. Zde se stal rohozecký Podskalák vítězem v kategorii výčepních piv a Rohozecká Dvanáctka obsadila také první místo v kategorii ležáků a zároveň obsadila 3. místo v absolutním pořadí.

Těla

Turbo (foto Z. Pohl)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.