PRVNÍ ROK ADRADOBRODINÍ V TURNOVĚ

0

V pátek 26. dubna od 16.00 hodin v pobočce knihovny na turnovském nádraží organizuje nově vzniklé Dobrovolnické centrum akci s podtitulem Cesta je cíl. Tato organizace je zřízena pod hlavičkou humanitární organizace ADRA a věnuje se především koordinování dobrovolnictví. V Turnově provozuje dva charitativní obchůdky.

Smyslem setkání je především poděkování dobrovolníkům za jejich nezištnou pomoc. Jedná se o 20členný dobrovolnický tým lidí, které spojuje nejen přátelství, ale touha dělat něco smysluplného. Část svého volného času věnují provozu charitativních obchůdků. Na setkání jsou pozváni také jednotliví dobrovolníci, kteří docházejí za staršími lidmi do domácností a působí jako společníci u lůžka. Akce se zúčastní také lokální politici a jsou pozváni i zaměstnanci centrálního vedení humanitární organizace, bez jejichž práce by jednotlivé pobočky ADRY nemohly systematicky pracovat.
Návštěvníci uslyší melodie pěveckého souboru Gabriel a společně se všichni ohlédnou za uplynulým rokem působení ADRY v Turnově.

Milena Čančíková, vedoucí charitativních obchodů, koordinátor dobrovolníků
Dobrovolnické centrum ADRA Liberec, milena.cancikova@adra.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.