PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR V REŽII SKAUTŮ

0

Letošní letní prázdniny bez nudy? Poznat nové kamarády? Zasoutěžit si v netradičních disciplínách? Být součástí party? Ale přesto zůstat doma? Není problém! Skautské středisko Štika Turnov připravilo pro letošní léto 2. ročník příměstských táborů. Letos jsme nabídku rozšířili, každý si vybere to své…

* 9. – 13. 7. – Detektivní akademie, vedoucí Kateřina Šollarová – PLNĚ OBSAZENO
* 30. 7. – 3. 8. – Indiana Jones – vedoucí Zdeňka Rysová – PLNĚ OBSAZENO
* 6. – 10. 8. – Poklad Černé perly, vedoucí Tereza Bártová – POSLEDNÍ MÍSTA
* 13. -17. 8. – Starověký Egypt, vedoucí Tereza Matějcová
* 20. – 24. 8. – Hurá do světa, vedoucí Pavla Emmerlingová
* 27. – 31. 8. – Akta X, vedoucí Tereza Matějcová

Tým zkušených vedoucích a instruktorů připravil příměstské tábory plné smíchu, kamarádů, spolupráce a společného nadšení. Vedoucí i instruktoři procházejí v Junáku vzděláváním, které zahrnuje mimo jiné oblasti psychologie, pedagogiky a zdravotnický kurz. Všichni vedoucí a instruktoři s dětmi pracují během roku, tudíž dokáží uplatnit individuální přístup ke každému z nich.

Tábory určené pro děti od 1. do 7. třídy jsou pětidenní (samozřejmě je možno přihlásit se na více běhů) a probíhají na skautské základně Ostrov v Turnově. Dítě nemusí chodit do skautu! Cena je stanovena na 1.500 Kč za 5 dní, program probíhá od 8.00 do 16.00 hodin. Vaše dítě však můžete přivážet již od 7. hodiny ranní a vyzvedávat až do 17.00 hodin, čímž se chceme co nejvíce přiblížit vaší pracovní době. Cena zahrnuje stravování (2 svačiny, oběd a pitný režim), aktivity dle programu.

Všechny důležité Informace najdete na www.scouting.turnov.org.
Vaše dotazy zodpoví Jana Pekařová, tel. 721 623 006, e-mail janina@turnov.org.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.