PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH 2014

0

Příměstské tábory se staly za dobu své existence již tradicí prázdninové volnočasové nabídky a nejinak tomu bude i o letošních jarních prázdninách. Občanské sdružení Povyk opět připravilo pro rodiče, lépe řečeno pro jejich děti, prázdninový program v období jarních prázdnin 2014 (10. – 14. března). I přes letošní neuvěřitelně teplou zimu bude po celý týden pro děti připraven program skládající se z aktivit, které lze lapidárně rozdělit na aktivity venkovní (odehrávající se pod širým nebem) a aktivity odehrávající se tzv. pod střechou (v klubovně nebo v tělocvičně).

K venkovním aktivitám v minulosti patřilo hlavně bruslení a sjezdové lyžování, k čemuž jsme využívali městské kluziště a sjezdovku ve Struhách a ski areál Obří sud na Javorníku. Jak tomu bude letos, vám v tuto chvíli nejsem schopen zaručit. Pokud by snad zima v březnu úplně skončila, přesuneme venkovní aktivity směrem do kluboven a tělocvičen, kde na účastníky budou čekat tradiční návštěvy tělocvičny, lezecké stěny, bazény a spousta deskových a jiných společenských her.

Vybavení táborníků se bude odvíjet dle činnosti naplánované na příslušný den. Každopádně zájemci o jarní tábor by si měli připravit sjezdové lyže, brusle, zimní oblečení, sportovní oblečení do tělocvičny, plavky a určitě přezůvky do klubovny.

Objednat dítě na tábor je nutné alespoň týden dopředu, abychom se vyhnuli například problémům se zajištěním obědů. Ve výjimečných případech, kdy vám třeba selže hlídání, se lze domluvit s organizátory na přijetí dítěte i v kratším termínu.

Přijetí táborníka probíhá každý den v prostorách občanského sdružení Náruč ve Skálově ulici, přičemž začátek příměstského tábora je stanoven v obvyklý školní čas od 7.30 hodin. Táborníka můžete přivézt až do 8.30 hodin. Cena pobytu na jarním příměstském táboře je 220 Kč na den při zaslání přihlášky do konce února, nebo 260 Kč při platbě v březnu. Z této částky jsou hrazeny obědy a vstupy do tělocvičny. 
Kontaktní informace najdete na www.povykturnov.cz.

Za organizátory Zbyněk Báča, zbynek.baca@centrum.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.