NÁRUČ PŘIPRAVILA CELOROČNÍ AKCI PRO RODINY S DĚTMI, ZAPOJTE SE!

0

Turnovské Centrum pro rodinu Náruč připravilo v rámci republikové kampaně „Křídla a kořeny naší rodiny“ celoroční rodinnou hru o ceny s mottem: Hrajeme si a jsme spolu. „Cílem je, aby rodiny co nejvíc volného času trávily společně, proto jsme se domluvili na společných aktivitách s pořadateli různých akcí, které jsou vhodné právě této náplni. První akcí byla Noc s Andersenem, do konce roku jich budou desítky,“ přibližuje Petra Houšková z centra Náruč.

Soutěž bude probíhat po celý rok, v březnu 2015 se počítá s jejím slavnostním vyhlášením. Na nejaktivnější rodiny čekají atraktivní ceny.

Chcete se do projektu zapojit? Nejdříve si musíte opatřit originální hrací kartu, do které budete na akcích sbírat razítka od pořadatelů. Kartičku získáte zdarma v centru Náruč, v turnovské městské knihovně, ve skautském středisku Štika, v Rodinném centru Bouda a ve Žluté ponorce. Kartu doplníte osobními údaji a na akcích, jejichž přehled je součástí karty, si necháte potvrdit účast. V tuto dobu jsou pro přehlednost sestaveny nabídky akcí na první polovinu roku, soutěž ale bude probíhat i na podzim a v zimě. Nejúspěšnější bude samozřejmě ta rodina, která nasbírá nejvíc razítek.

Do akce jsou zapojené tyto organizace: Rodinné centrum Náruč, Sbor Hasičů města Turnova, město Turnov a Turnovské památky a cestovní ruch, Městská knihovna Antonína Marka, Skautské středisko Štika, odbor sociálních věcí radnice, Rodinné centrum Bouda a Středisko pro volný čas Žlutá ponorka. Vyplněné hrací karty se budou do konce ledna 2015 odevzdávat nebo posílat do centra Náruč (Skálova čp. 540).

Více o projektu najdete na http://www.naruc.cz/kridla-a-koreny/celorocni-rodinna-soutez-/

Informace a kontaktní osoby: vedoucí centra Petra Houšková a koordinátorka kampaně Kateřina Hornová, tel. 775 964 312, e-mail: naruc.turnov@seznam.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.