NABÍDKA OBČANSKÝCH SDRUŽENÍ V LISTOPADU

0

Nabízíme listopadové aktivity hned tří občanských sdružení na Turnovsku:* MATEŘSKÉ CENTRUM NÁRUČ. Provozovny: Skálova 540, Hruborohozecká 388, Turnov, www.naruc.cz, naruc.turnov@seznam.cz, tel. 775 964 314. Pravidelný každodenní program najdete na webových stránkách. Sdružení také provozuje nové internetové stránky, kde najdete spoustu informací pro celé rodiny, od kojenců po seniory. Podívejte se na www.turnovprorodinu.cz.

Vybíráme z programu:
* Úterý 6. a 13. listopadu od 16.00 hodin: Odborná poradna sociálně-právní
* Středa 7. listopadu od 15.30 hodin: SVATOMARTINSKÁ SVĚTÝLKA – lampionový průvod s vlastnoručně vyrobenými lampióny
* Pátek 9. listopadu od 9.30 hodin: Beseda a prodejní výstava vlněných panenek s Miluškou Rosenbaumovou
* Úterý 20. listopadu od 16.00 hodin: Beseda – konflikty v rodině
* Čtvrtek 29. listopadu od 16.00 hodin: Výroba adventních věnců s Evou Pleslovou
* Pondělí 3. prosince od 10.00 hodin: Beseda – ztráty v rodině

* RODINNÉ CENTRUM ÚSMĚV, Přepeře, čp. 85 (vedle pošty v centru obce), tel. 603 444 904, www.rcusmev.cz, rcusmev@centrum.cz. Otevřeno je od pondělí do pátku od 8.00 do 12.00 hodin. Hlídání dětí s programem na rozvoj všech dovedností (pro zaměstnané maminky), nebo pro zvykání si na školku. Cena za hodinu v herně je 20 Kč, pro obyvatele Přepeř je díky dotaci obecního úřadu herna zdarma. Samostatný program na každý den (angličtina, cvičení, výtvarka, montessori).

* THE BOUDA PRO VEŘEJNOST. Aktivity pod patronací turnovské Jednoty bratrské a Nové naděje, o. s., v čajovně (v suterénu budovy Městské knihovny A. Marka, Jeronýmova 517) nebo v domě The Bouda v ulici 28. října 543. Kalendář akcí a podrobné informace najdete na www.thebouda.cz. V nabídce jsou setkání maminek s dětmi i třeba florbal pro muže, anglická konverzace atd. V týdnu je pro veřejnost otevřena Čajovna Tea Bouda v suterénu knihovny. Zde funguje dvakrát týdně Klub 13 pro děti a mládež s deskovými hrami. Nově je v nabídce i krátkodobé hlídání dětí ve středu od 9.00 do 12.00 hodin. Pravidelné aktivity se konají se v domě The Bouda v ulici 28. října 543 v Turnově.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.