DĚKUJEME, ŽE JSTE NA NÁS NEZAPOMNĚLI ANI V ROCE 2017

0

Asi má náš spolek velké štěstí na lidi, ke kterým se kdysi obracel americký prezident Theodore Roosevelt. Pronesl totiž ke svým občanům velmi jednoduchou větu, kterou, věříme, má většina z nás v podvědomí a automaticky ji „provozuje“ v každodennosti. Jen ji neumí tak precizně zformulovat. „Dělej, co umíš, s tím, co máš a tam, kde jsi…“ Opravdu to štěstí máme. Je totiž kolem nás množství pomocných rukou, které dělají, co umí. A k tomu pomáhají…

Spolek SLUNCE VŠEM a Centrum denních služeb SLUNCE VŠEM v roce 2017 podpořili a velké poděkování patří: Libereckému kraji (dotace na poskytování služeb v obecném hospodářském zájmu a z rozpočtu Libereckého kraje z finančních prostředků MPSV a investiční dotace) a městu Turnov (poskytnutí vyrovnávací platby v obecném hospodářském zájmu).

Dále se na podpoře naší činnosti podíleli: Nadace B. J. Horáčka Českému ráji, obce Pěnčín a Ohrazenice a spolek Radosti z Kacanov. Firmy: KAMAX Turnov, Ontex Turnov, Optika Jičín – Jiří Bíma, Pekárna a cukrárna Mikula Turnov, Řeznictví Tomáše Hudce, Turnov, Květiny u Marušky, Ohrazenice, MT OII Pěnčín, Ovocnářská farma Thoř Pěnčín, Blueberry.cz Apps Praha, Autodoprava Jaroslav Vídeňský, Mnichovo Hradiště a Ovoce a zelenina Batlička.

Jednotlivci: MUDr. Martin Hrubý, Mgr. Martina Pokorná, MUDr. Helena Letáková, Ing. Jaromír Pekař a MUDr. Milan Brunclík – všichni z Turnova. A v neposlední řadě zaměstnanci firmy KAMAX Turnov.

Na závěr bychom chtěli poděkovat za velkou obětavost paní Jitce Karáskové a jejímu „týmu“ za dobročinné bazárky pořádané v náš prospěch a členům spolku SLUNCE VŠEM. Děkujeme, že nám pomáháte.

A jelikož SLUNCE VŠEM není jen název organizace, ale živý organismus plný aktivních lidí, kteří chtějí problematiku péče o hendikepované stále zdokonalovat, podařilo se nám získat dotaci z Integrovaného regionálního operačního programu (EUIROP). Dotace je určena na přístavbu patra na stávající budovu centra denních služeb v Brigádnické ulici u turnovského nádraží. V nové části budovy bude spolek poskytovat odlehčovací služby pro postižené. Tak nám držte pěsti…

Marcela Kurfirstová, statutární zástupkyně spolku SLUNCE VŠEM
Bohuslava Charousková, vedoucí CDS SLUNCE VŠEM
www.sluncevsem.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.