SPOLEK ABSOLVENTŮ A PŘÁTEL TURNOVSKÉ „HOTELOVKY“ USPOŘÁDAL ČTVRTÝ PLES

0

V sobotu 11. února se večer na Střelnici sešli učitelé, bývalí studenti a přátelé školy na v pořadí čtvrtém absolventském plese. „Cílem je umožnit na jednom místě setkání absolventů s učiteli a spolužáky a navázat kontakty napříč ročníky a vyučovacími obory. Náš spolek vznikl jako platforma pro sdružení lidí, kteří mají tuhle školu rádi a neváhali se angažovat pomoci jí v těžkých dobách, kdy se rozhodovalo o její budoucnosti, a jsou i nyní ochotni svůj volný čas věnovat na její podporu. Spolek intenzivně spolupracuje i s vedením školy,“ uvedl předseda spolku Lukáš Bělohradský, sám absolvent této školy.

Výtěžek plesu je každoročně určen na podporu akcí a aktivit ve prospěch školy a jejích žáků. Sem patří podpora nejlepších studentů maturitních ročníků a aktivity jako jsou Běh číšníků, sportovní den, besedy s úspěšnými absolventy, semináře na různá témata. „Máme svoje facebookové stránky, kde se snažíme s bývalými a současnými studenty a přáteli školy komunikovat. Rádi budeme za každý námět, a hlavně za pomoc s propagací školy a zkvalitnění výuky formou pozitivních příkladů uplatnění absolventů, nebo pomoc se zajištěním exkurzí a praxí na zajímavých místech,“ dodal Bělohradský.

A je to právě spolupráce s absolventy, která se mj. odráží v cenách do plesové tomboly. Není mnoho plesů v regionu, kde by byl hlavní cenou atraktivní pobyt v zahraničí. A právě absolvent „hotelovky“ Jaroslav Joška ples pokaždé podporuje pobytem ve čtyřhvězdičkovém hotelu Village at Parkway v Orlandu na Floridě v USA. Letos tuto výhru získala dívka z Hradce Králové, která na plese doprovázela absolventku školy. Po losování se svěřila, že myslela, že je to nějaký žert. Nebyl!

Dalšími cenami byli zastoupeni další absolventi, resp. jejich podnikatelské subjekty: Restaurace Coyote Diners and Bar v Liberci, Pivovar Volt v Jablonci nad Nisou, TJ Turnov, Pivovar Rohozec, Naše hospoda – Pivovarský dvůr v Liberci, Sportcentrum Severák v Jizerských horách, společnost Sundisk, Café restaurant Václav v Mladé Boleslavi, firma MASS.NA, Restaurace Mlýnec v Praze, státní zámek Hrádek u Nechanic, resort EQUITANA v jižních Čechách, firma Skákejte CZ, společnost Institut fleet manager a firma Fabio Produkt.

Učitelé a jejich bývalí studenti…

…předtančení

Přímo na plese slavily narozeniny absolventka školy Klára Zítková (na snímku uprostřed) a Jiřina Princová, vedoucí krajského odboru školství. Gratulace od zástupců spolku…

… s Jiřinou Princovou ředitelka školy Eva Antošová, která je také absolventkou této školy…

…jedním z hostů večera byl zpěvák Iggy, na plese hrála kapela Domestic

Ředitelka školy a Lukáš Bělohradský s výherkyněmi hlavní ceny…

…fotokoutek byl chvílemi v obležení

…půlnoční překvapení…

 

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.