LETOŠNÍ LETNÍ SEZONA V MAŠKOVĚ ZAHRADĚ BY MOHLA PATŘIT K NEJLEPŠÍM

0

V neděli 24. července byla slavnostním křtem uvedena po týdnu zkušebního provozu do ostrého provozu nová vodní atrakce v areálu koupaliště v Maškově zahradě. Jedná se o 17 metrů dlouhý vodní prvek, který se skládá z několika komponentů. Po prvních dnech provozu je zřejmé, že jde o oblíbenou atrakci především pro teenagery, kteří často neváhají vystát krátkou frontu, než na ně dojde řada. Snad jen, že vodní atrakce ubrala prostor pro plavce, což někteří nesou nelibě, ale vyvažuje to právě velká spokojenost mladých návštěvníků areálu. Plastová vodní atrakce přišla provozovatele – Městskou sportovní Turnov – na 320 tisíc Kč.

Nedělní odpoledne přilákalo na koupaliště desítky lidí, především rodiny s dětmi. První část programu pro ně připravilo Středisko volného času Žlutá ponorka. Poté se Maškovka i přes úmorné vedro roztančila při představení Taneční a pohybové školy ILMA Ilony Šulcové (na snímku). Tanečníci strhli i koupající se, takže se tančilo také v bazénu. Před 17. hodinou došlo i na slavnostní přestřižení pásky. Jako první se k překonání vodní atrakce vydali starosta T. Hocke a vedoucí městského bazénu na Výšince Robert Havlín. Pravdou je, že starosta byl o něco rychlejší. Po nich se na trať vydaly desítky dalších zájemců, někteří překážkovou dráhu zdolávali opravdu krkolomně. Zábavné odpoledne pak pokračovalo až do večerní 20. hodiny.

Současná vlna veder je pro venkovní koupaliště ideální, v Maškovce proto chystají další aktivity. V podstatě je na každý den něco hlavně pro malé návštěvníky připraveno. Už v pondělí 25. července je na programu večerní koupání – akce začíná ve 20.15 hodin. Další aktivity sledujte na www.maskova-zahrada.cz a na Facebooku.

…přestřižení pásky…

Starosta vers. R. Havlín

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.