ÚVOD SERIÁLU LETNÍCH KONCERTŮ NA ROHOZCI A V MALÉ SKÁLE (VIDEO)

0

V neděli 4. července se v areálu Pivovaru Rohozec a v Malé Skále na ploše, kde se odehrává Maloskalská noc, konaly úvodní koncerty letního seriálu.

V obou případech mohli být pořadatelé spokojeni. Hodně přes tisícovku lidí zavítalo do areálu Pivovaru Rohozec. Jako předkapela vystoupila známá regionální skupina Seven, která má v severovýchodních Čechách dostatek svých příznivců, což na republikové úrovni platí o metalové kapele Traktor, která se v poslední době vyhoupla mezi „top“ skupiny tohoto žánru.

V Malá Skále se sešlo publikum od dětí a dospívajících po seniory. Takové divácké spektrum zahrnuje legendární skupina Olympic. Zazněly známé i nové písně, většinu z nich s Petrem Jandou a spol. zpívalo zaplněné hlediště asi sedmi stovkami fanoušků.

Úvodní koncerty tedy vyšly na výbornou. V Pivovaru Rohozec se nyní můžete těšit na vystoupení kapel Walda Gang + Alkehol (9. července) a Vypsaná fiXa + Curlies (30. července) a v režii stejného pořadatele proběhne také vystoupení skupiny Chinaski v letním kině v Turnově 28. července.
V Malé Skále v areálu fotbalistů na vás čekají koncerty skupin Mirai (9. července) a Škwor (23. července) a DJ SHOW Leoše Mareše (7. srpna).

Areál Pivovaru Rohozec

Seven

Olympic – Petr Janda

…z vystoupení kapely Traktor

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.