UMĚLÁ TRÁVA POKŘTĚNA

0

Pátek 18. ledna 2019 se nesmazatelně zapíše do historie turnovské kopané. Nová umělá tráva za železničním tunelem v areálu fotbalového klubu byla pokřtěna prvním oficiálním, a hned mezinárodním utkáním Slovanu Liberec s německým FC Oberlausitz Neugersdorf.

Naši prvoligisté v něm po aktivním výkonu soupeře s přehledem porazili 5:0, když v druhé půli se hattrickem během půlhodiny zaskvěla nová liberecká akvizice Petar Musa. Střelecký účet otevřel ve 32. minutě Breite a v 80. minutě jej podepsal Vrabec. „Zápas byl domluven v rámci naší snahy o maximální vytíženost umělky i okolními kluby. Liberečtí byli maximálně spokojeni, takže se tu párkrát v atraktivních duelech představí také jejich juniorka. Díky tomu, že i soupeři divizních Velkých Hamrů vítají hřiště na půli cesty, mají příznivci fotbalu na výběr řadu zajímavých utkání,“ poznamenal prezident FK Turnov Jaroslav Knížek.

Dlužno dodat, že na fotbal v mrazivém počasí bylo v pátečním dopoledni zvědavo pár desítek lidí. V sobotu pak tady modrobílí domácí bez pěti hráčů základu podlehli liberecké juniorce vysoko 1:9 a odpoledne Přepeře přesvědčivě porazily Vilémov 6:2.

Nástup hráčů Slovanu a FC Oberlausitz Neugersdorf

Turnovská umělka byla „pokřtěna“ atraktivním mezinárodním zápasem

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.