KALENDÁŘ TOP AKCÍ 2014

0

Na počátku roku byl vydán oblíbený Kalendář kulturních, sportovních a společenských TOP akcí pro rok 2014. Vydáním kalendáře Sdružení Český ráj již tradičně ve spolupráci s informačními centry v regionu pomyslně zahajuje nový turistický rok. Zájemci v něm najdou celoroční přehled nejvýznamnějších kulturních, sportovních a společenských akcí, turistických pochodů a letních a prázdninových programů ve městech a na turistických atraktivitách. Součástí kalendáře je také přehled významných výstav muzeí a galerií v Českém ráji.

Tento propagační materiál bude distribuován především na tuzemských veletrzích cestovního ruchu, kterých se SČR, nebo jeho partneři účastní. Jedná se například o veletrhy Holiday World Praha, Dovolená a Region Ostrava, Infotour Hradec Králové, EuroregionTour Jablonec nad Nisou, For Bikes Praha či Krajské dny Libereckého kraje.

n201402041454_tz_03_014_kalendarDistribuce bude dále probíhat na turistická informační centra v Českém ráji a v okolních regionech – v Praze, zahraniční zastoupení ČCCR – CzechTourism, krajské úřady a na další místa.

Kalendář v elektronické formě ke stažení najdete na stránkách www.cesky-raj.info ZDE

O trvalém zájmu návštěvníků Českého ráje nejen o Kalendář TOP akcí, ale i o další tištěné materiály  jsme se přesvědčili na veletrhu Regiontour 2014, který se konal ve dnech 16. – 19. ledna 2014 v Brně. Český ráj zde byl ve spolupráci s městem Jičín prezentován v expozici Královéhradeckého kraje, která byla zaměřena především na cykloturistiku.

„Jsme rádi, že Český ráj stále láká velké množství tuzemských a zahraničních turistů, o čemž svědčí skutečnost, že během konání veletrhu bylo u našeho pultu stále plno. Mnohým, kteří přicházeli cíleně, jsme poskytli nejrůznější informace o destinaci a rozdali nebývale velké množství prospektů,“ uvedla Alena Stillerová, která po celou dobu veletrhu náš region prezentovala.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.