SLOVAN LIBEREC SE V TURNOVĚ PŘEDSTAVIL I S NOVOU AKVIZICÍ, IMADEM RONDIĆEM

0

Po soustředění na Kypru si ligový FC Slovan Liberec vybral pro první přípravný zápas před jarní částí ligy turnovskou umělou trávu. Zde se utkal v sobotu 18. ledna dopoledne před několika desítkami fanoušků s týmem MAS Táborsko, který vede skupinu A ČFL.

V libereckém týmu se poprvé představila nová akvizice, velký talent bosenského fotbalu, Imad Rondić, který v zimní přestávce přišel ze Slavie Praha. V Česku je již dva roky, Slavia si ho vyhlédla v Sarajevu, ale v A týmu se neprosadil. Proto dostává další šanci v Liberci. V zápase na umělé trávě v Turnově byl poměrně hodně vidět (na titulním snímku ležící po souboji s hráčem Táborska). V dobrém světle se v prvním poločase ukázali i Potočný či Baluta a Fukala.

* FC Slovan Liberec – MAS Táborsko 7:2 (1:0). Soupiska 1. poločasu Slovanu: Knobloch – Koscelník, Kačaraba, Alibekov, Fukala – Kuchta, Breite, Michal, Potočný – Baluta – Rondić, ve 2. poločase nastoupili: Nguyen – Mikula, Chaluš, Karafiát, Hybš – Malinský, Mara, Hromada, Pešek – Beran – Musa (chorvatský útočník se zaskvěl hattrickem).
Góly: 27. Rondić, 52., 72. a 77. Musa, 55. Pešek, 60. a 78. Malinský – 67. Musiol, 84. Icha.

Liberecký Slovan si turnovskou umělou trávu oblíbil z několika důvodů – lepší dostupnost pro většinu soupeřů, mírnější klima a dobré pořadatelské zázemí z pohledu FK Turnov. V nejbližší době se zde proto představí ještě několikrát (ZDE).

Snímky ze sobotního zápasu v Turnově

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.