POSLEDNÍ AKCE ROKU 2017

0

Tou je tradičně v Turnově Silvestrovský běh. Již podruhé ale ne sídlištěm u nádraží, ale areálem v Maškově zahradě. V neděli 31. prosince 2017 se tato akce konala již po čtyřiačtyřicáté! Na startu se vystřídaly všechny kategorie od malých dětí po dospělé, resp. po veterány. V hlavním závodě byl nejrychlejší Jiří Čivrný ze Semil, který sedm kol kolem Maškovky zaběhl za 14,54 min. Zvítězil jen těsně před Martinem Berkou z Kozákova, startujícím za turnovský AC, na třetím místě s větším odstupem skončil Michal Hanyk. „Běžel jsem již dopolední závod na Pecce, tak jsem v závěru trochu vytuhnul, navíc Martin Berka běžel dnes skvěle, tak jsem moc rád, že jsem to dotáhl do vítězného konce,“ poznamenal k závodu v cíli několikanásobný vítěz turnovského Silvestrovského běhu Jiří Čivrný.