MAŠKOVKA ZAZNAMENALA PRVNÍ NÁVŠTĚVNICKÝ REKORD LÉTA

0

Ve středu 19. července bylo zatím nejtepleji v letošním létě. Teplota vzduchu 36 ˚Celsia, teplota vody 27 ˚Celsia, hlásala informační tabule u vstupu do areálu turnovské Maškovy zahrady. A na návštěvnosti to bylo znát. „Přišlo přesně 2 066 lidí. Je to letošní nejvyšší návštěva a celkově sedmá nejvyšší návštěva za více než rok fungování areálu,“ uvedl manažer Maškovy zahrady Tomáš Špinka.

I při dvoutisícové návštěvě ještě je ve vodě dost prostoru…

Zaměstnanci a četní brigádníci tak mohli v této sezoně poprvé vyzkoušet, jak to vypadá, když přijde opravdu hodně lidí. Rozšíření občerstvení bylo znát, fronty se sice tvořily, ale nebyly tak velké jako při nejvyšších návštěvách v loňském roce. Zato plné byly parkovací plochy, parkovalo se i na volném prostranství mimo vyasfaltovanou plochu.
Největší návštěvnost areál zažil na sklonku loňského léta, kdy v jednom dnu přišlo kolem tří tisíc lidí.

Otevírací doba koupaliště je o prázdninách od 9.00 do 20.00 hodin. Vstupné činí 90 Kč, děti, senioři a hendikepovaní mají slevy. Pravidelné noční a ranní koupání probíhá každé úterý a v sobotu od 7.30 do 8.30, resp. od 20.15 do 22.30 hodin. Novinkou je úschovna jízdních kol. Za úschovu zaplatíte 30 Kč. Další novinkou je také výdejní okénko rozšířeného občerstvení mimo areál pro návštěvníky in-line stezky, skateparku či kolemjdoucí.
Více najdete na www.maskova-zahrada.cz.

Aktuální pohled do areálu:

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.