Foto týdne/březen 2016/03

0

FOTBALOVÉ JARO Dva velmi silné soupeře přisoudil los turnovským divizním fotbalistům hned na začátek fotbalového jara. V minulém kole zahájili druhou část soutěže na hřišti favorizované FC Olympia Hradec Králové, kde podlehli 1:4. V neděli 20. března na domácím hřišti přivítali ambiciózní Živanice, které jsou v tabulce na 2. místě hned za Hradcem. Po bezgólovém poločase se z vítězství nakonec radovali hosté. První gól do sítě domácích vstřelili krátce po přestávce, brzo následoval druhý, domácím se bohužel nepodařilo vstřelit kontaktní gól, i když šance byly. Třetí branka do sítě Turnovských padla v poslední minutě utkání, hosté mohli odjíždět spokojeni. Hrálo se ve velmi chladném počasí končící zimy, na zápas dorazila stovka skalních fanoušků. (Na snímku v modrobílém bojuje domácí kapitán Petřík, který tradičně patří k nejlepším hráčům FK Turnov.)