ČEKÁ NÁS POŘÁDNÝ LETNÍ ROCKOVÝ NÁŘEZ

0

Jakoby si všichni chtěli vynahradit koronavirový půst. Prázdniny začnou, co do muziky, pěkně zostra. V pátek 26. června se uskuteční před Střelnicí hudební festival Funkin´Turnov 2020. „Jsme optimisté, věříme, že koncem června bude platit, že akcí se bude moci zúčastnit do pěti set lidí,“ zve za pořádající kapelu Funk Corporation Jan Rytíř.

Ilustrační foto z hlediště Maloskalské noci

A všichni – kapely, pořadatelé i diváci – věří, že v letních měsících by již mohlo být na koncertech povoleno ještě více lidí. Tak se na to někteří řádně připravili. O prázdninách bude pořádně rušno týden co týden, co vystupující, to známé jméno na českém hudebním nebi.

„Letošní léto bude ve všech směrech jiné. Namísto velkých festivalů se koncerty vrátí na menší pódia. V rámci naší série koncertů NARYCHLOFESTu v areálu Pivovaru Rohozec si užijete jedinečné koncerty pod širým nebem. Obklopení hektolitry piva v limitovaném počtu lidí vytvoříme jedinečnou koncertní atmosféru, která se už zřejmě v budoucnu nebude opakovat. Kdy můžete vidět kapely, které vyprodávají sportovní haly, jak hrají pouze pro pár stovek lidí?“ přibližuje za pořadatele NARYCHLOFESTu Aleš Vinš. V areálu, kde se konají oblíbené pivní slavnosti, vystoupí kapely Queenie, Visací zámek, Chinaski a Harlej! A protože počet vstupenek je omezen, bude dobré využít předprodej v síti Ticketlive a v Turnově v Trafice U Vildy ve Skálově ulici nebo přímo v Pivovaru Rohozec (viz: www.facebook.com/akce.turnov).

A hodně rušno bude i o pár kilometrů dál. Festival LIVE! LÉTO 2020 Malá Skála přinese sérii koncertů pod heslem „Návrat k normálu“.
Chceme opět nastartovat živou hudbu pod širým nebem a vynahradit tak festivalovým fanouškům zrušené akce. Zároveň chceme podpořit české muzikanty, kteří díky pandemii přišli o značnou část příjmů a o kontakt se svým publikem. Všichni, kteří se rozhodli trávit letos dovolenou v Čechách, tak mají možnost opět vidět své oblíbené interprety LIVE!“ zve za pořadatele Pavel Mikez.
Těšit se na Malé Skále můžete na Annu K, Pokáče, Jaroslava Uhlíře, Michala Hrůzu, Davida Kollera, kapely Škwor, Walda Gang, UDG a Žlutého psa. Koncerty se konají ve fotbalovém areálu, kde se jinak koná Maloskalská noc. Od 18.00 hodin zahraje některá z místních kapel, hlavní koncert začne vždy ve 20.30 hodin.
I zde bude kapacita omezena, předprodej vstupenek na všechny koncerty startuje 1. června v 10.00 hodin na www.maloskalskanoc.cz nebo v síti Ticketstream.

Když k tomu připočteme ještě akce v rámci Turnovského kulturního léta, tak bude na Turnovsku o prázdninách opravdu živo. Vše samozřejmě může ještě zhatit případný nárůst případů onemocnění koronavirem, ale tolik najednou vydané pozitivní energie z propojení hlediště s jevištěm by mělo na vir stačit…

Areál Maloskalské noci

Areál Pivovaru Rohozec

 

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.