Ztráty a nálezy

0

Čas od času člověk něco může ztratit – klíče, peněženku i větší cennosti. Prvním místem, kde by měl v Turnově hledat, je podatelna městského úřadu v ulici Antonína Dvořáka. To stejné platí i s odevzdáváním nalezených věcí.

V poslední době se na sociálních sítích objevují inzeráty typu: „Našel jsem doklady Josefa Nováka, k vyzvednutí u mě nebo v obchodě ABC.“ Rychlost šíření informací prostřednictvím sociálních sítí je sice fajn, ale existuje ochrana osobních údajů a každý nemusí vědět, jak pan Novák vypadá, nebo že ztratil doklady. „Rozhodně nejlepší cestou, kam všechny nalezené věci odevzdávat, je podatelna turnovské radnice,“ říká tajemnice Eva Honzáková. A stejně tak to platí v případě hledání. Člověk může přes webové stránky města zjistit, zda věc již není registrovaná, viz ZDE: https://www.turnov.cz/cs/mestsky-urad/vybrane-cinnosti/ztraty-a-nalezy.html.

Mimo úřední dny nalezené věci odevzdávejte do kanceláře Městské policie Turnov – Nová radnice, Skálova 466, Turnov, tel. 481 366 600 nebo 156. Věci můžete předat také na Policii ČR, obvodní oddělení Turnov, Žižkova 1871, tel. 974 477 400 nebo 158.
(Zdroj: TZ města Turnov)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.