ZŠ Skálova získala padesát tisíc na nákup sportovního vybavení

0
Základní škola ZŠ Skálova získala první místo v soutěži Sport Školám, kterou pořádala společnost Procter & Gamble společně se sítí prodejen Penny Market. „Zákazníci řetězce Penny Market od 10. ledna do 6. března hlasovali na stránkách www.sportskolam.cz či prostřednictvím sms o tom, která škola má částku získat,“ vysvětlil pravidla soutěže ředitel školy Michal Loukota. Po skončení soutěže bylo škole posláno na účet 50 000 Kč na nákup sportovních potřeb. „Samozřejmě jsme rádi, že vyhrála právě naše škola. Vzhledem k tomu, že máme zaměření na sport, tak se nám dar velmi hodí. Když jsem školu na podzim registroval do soutěže Podpořte budoucí šampiony, nenapadlo mě, že bychom mohli vyhrát. Rád bych tímto poděkoval všem lidem, kteří hlasovali právě pro naši školu, velmi si toho vážíme.“
Soutěžní akce „Sport školám“ se zúčastnilo 549 škol celé České republiky. V každém kraji obdržela tuto částku jedna základní škola.
Jana Pekařová, jana.pekarova9@gmail.com
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.