Zdravotně sociální služby Turnov obdržely nejvyšší ocenění české značky kvality

0
V Národním domě na Vinohradech proběhl 10. listopadu pod záštitou prezidenta republiky, předsedy vlády, předsedů parlamentu a senátu, „Galavečer s Českou kvalitou“ s předáním ocenění České značky kvality. Mezi devatenácti oceněnými ze sféry výroby a služeb z celé České republiky byly i Zdravotně sociální služby Turnov. Těm předával ocenění ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek.
Česká kvalita je vládní program na podporu prodeje kvalitních výrobků a poskytování kvalitních služeb, které prošly náročným testováním a přísným hodnocením odborníků. Cílem programu je vytvořit jednotný systém, který umožní zviditelnit důvěryhodné a nezávislé značky kvality, které jsou založené na objektivním ověřování kvality výrobků nebo služeb a současně chce vyloučit značky bez vypovídající schopnosti, které jsou jako informace pro spotřebitele zavádějící.
Zdravotně sociální služby Turnov jsou tak jednou z mála sociálních organizací v celé České republice a jediná v Libereckém kraji, která toto ocenění obdržela. Proto je třeba poděkovat všem zaměstnancům za dlouhodobě vykonávanou náročnou práci. Pro většinu z nich je tato práce zároveň i posláním.
Jaroslav Cimbál, ředitel ZSST
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.