Výtvarná soutěž pro žáky ZŠ a ZUŠ z celé republiky

0
Již druhým rokem vyhlásila naše škola výtvarnou soutěž pro žáky ZŠ a ZUŠ, tentokrát na téma „Můj mazlíček“. Toto téma se shledalo s nebývalým zájmem žáků 8. a 9. tříd, neboť přišlo více jak 200 výkresů a výtvarných prací ze základních škol a základních uměleckých škol z celé republiky. Zúčastnilo se 40 škol nejenom z blízkého okolí Turnova, ale také například školy ze Zbraslavi, Šumperku, Havířova, Teplic, Kopřivnice, Hradce Králové a dalších českých měst. Výtvarná komise měla obtížnou práci při výběru těch nejlepších výtvarných dílek. Protože opravdu bylo hned několik prací, které si zasluhovaly ocenit, rozhodla výtvarná komise o udělení nejen hlavních vítězných cen, ale také o udělení dvanácti čestných uznání a jednoho zvláštního ocenění. Nejen vítězní jedinci, ale i ostatní zúčastnění žáci byli pozváni na 30. října na Den otevřených dveří SUPŠ a VOŠ. V rámci tohoto dne si mohli všichni prohlédnout prostory školy. Viděli žáky naší školy při práci v jednotlivých dílnách a při výuce navrhování v ateliérech.
Vítězem 2. ročníku výtvarné soutěže se stal Bartoloměj Hrobař z Kopřivnice.
Renata Šubertová, zástupkyně ředitelky SUPŠ a VOŠ Turnov, renata.subertova@sups.info
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.