Výherci soutěže o vstupenky do Sedmihorek; kapela OPUS nepřijede!

0
Ve třetím kole soutěže o volné vstupenky na Sedmihorské léto (ZDE) jste mohli soutěžit o třikrát dvě volné vstupenky na koncert rakouské kapely Opus a o stejný počet vstupenek na koncert houslisty Jaroslava Svěceného a kapely Cigánski diabli. Soutěže se zúčastnilo 94 čtenářů. Volné vstupenky na kapelu Opus získali: Olga Vávrová z Modřišic, Ludmila Pleštilová z Turnova, Přepeřské ulice a Monika Kočová z Pelešan. Volné vstupenky na koncert Jaroslava Svěceného obdrželi: Blanka Nováková ze Záholic, Kristýna Hejduková ze Skalan a Jitka Dědková z Jenišovic. Společné foto vítězů ZDE.
Aktuálně jsme od pořadatele Sedmihorského léta obdrželi zprávu, že rakouská kapela Opus z technických důvodů nepřijede! Její koncert se neuskuteční ani v náhradním termínu.
Informace pro ty, kteří si zakoupili vstupenky v předprodeji (platí i pro výherce soutěže na TvA): Vstupenky z předprodeje jsou platné na koncert kapely ALPHAVILLE (15. srpna), aniž by se musely měnit. Pokud bude požadováno vrácení vstupenek, lze tak učinit na místě zakoupení vstupenky, nejpozději však do 25. července! V pozdějším termínu již vrácení vstupenek nebude možné. V případě dalších dotazů lze využít email: info@sedmihorskeleto.cz, nebo telefonní číslo 725 933 310.
Sdílet

Autor článku

Comments are closed.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.