Vloupání do prodejny nářadí v Ohrazenicích

0

* Na Turnovsku se nyní hodně mluví o bezprecedentním vloupání do nedávno otevřené velkoprodejny nářadí a zahradní techniky u sjezdu z dálnice v Ohrazenicích. Do prodejny se zatím neznámý pachatel vloupal v ranních hodinách 5. března. Ten nejprve rozbil skleněnou výplň okna prodejny a následně vnikl do objektu. Uvnitř odcizill malý trezor s finanční hotovostí a další věci. Celkem způsobená škoda je ve výši kolem 360 tisíc Kč.
* Turnovští policisté vyšetřují případ, který se stal v době mezi 6. až 8. březnem v místech, kterým ročně projdou tisíce návštěvníků. Neznámý pachatel poničil sochu Panny Marie, která stála v parku u zámku Hrubý Rohozec. Nezjištěným způsobem svrhl tuto sochu z podstavce, přičemž došlo k oddělení hlavy od těla. Hmotná škoda, která byla způsobena na této historické památce, činí 100 tisíc Kč.

* Lázně Sedmihorky se teprve připravují na sezonu a jsou v této roční době málo navštěvované. Přesto do těchto míst zavítal v době od 25. února do 8. března jeden nezvaný návštěvník. Podařilo se mu odcizit dva kovové nosníky a dva kovové příčníky z venkovní markýzy, která zde byla připravena k instalaci. Škoda, kterou tímto činem způsobil, byla vyčíslena na 20 tisíc Kč.

* Mosazné plechy, spojovací materiály a výrobky z mosazi a železa odcizil ze stodoly v Turnově, v Jeronýmově ulici neznámý pachatel. Škoda je zhruba ve výši 35 tisíc Kč.

 (Zdroj: Petr Kmínek, Policie ČR, Okresní ředitelství v Semilech.)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.