Víkendové pozvánky: karneval a rozloučení s kluzištěm!

0
Plesy, masopust a také velký dětský karneval na Střelnici. A nezapomeňte, že v neděli od 18.00 hodin proběhne slavnostní rozloučení s umělou ledovou plochu u nádraží (ZDE), celý den se navíc bruslí zdarma!
 
Pátek 20. února
* HASIČSKÝ BÁL od 20.00 hodin v sále radnice v Rovensku pod Troskami. Pořádá zdejší Sbor dobrovolných hasičů.
 
Sobota 21. února
* ČAROVNÁ RYBÍ KOSTIČKA. Mámo, táto, pojďte se mnou do divadla! Veselá pohádka s písničkami o věcech ne vždy veselých z pera princezny Alenky. Městské divadlo od 10.00 hodin, vstupné 50 Kč.
* DĚTSKÝ KARNEVAL od 13.00 hodin v sále radnice v Rovensku pod Troskami.
* MASOPUST V TATOBITECH. Shromaždiště průvodu a masek bude na parkovišti za obecním úřadem ve 14.00 hodin. Průvod se vydá obcí směrem Záhumeň k Mařenčině studánce. Dále bude pokračovat k Tisícileté lípě a na „Náves“. Závěr masopustního průvodu bude na sále Kulturního domu v Tatobitech. Rej masek bude doprovázet a na masopustní zábavě v KD bude hrát k tanci a poslechu „Masopustní úterý“ pod vedením Čendy Šourka.
* MAŠKARNÍ BÁL. Sokolovna Vesec pod Kozákovem od 20.00 hodin. K tanci a poslechu hraje RELAX. Bohaté občerstvení – bar a teplá kuchyně. Hlasování o nejlepší masku! V neděli 22. února na Maškarní bál navazuje od 14.00 hodin dětský karneval.
 
Neděle 22. února
* DÍLNA S VEČERNÍČKEM. Tvořivá výtvarná dílna pro rodiče s dětmi bude zaměřena na výrobu loutek a nejoblíbenějších postaviček z Večerníčků. Dílnu povedou lektorky Eva Šrajerová a Iva Dalerová. Dětské oddělení knihovny A. Marka od 10.00 hodin.
* VELKÝ RODINNÝ FESTIVAL. Žlutá ponorka ve spolupráci s KC Turnov vás zve na karneval do ledového království. Čekají nás hry, zábava a soutěže pro maličké, větší i rodiče. Chybět nebude ani velká promenáda masek. KC Střelnice od 15.00 hodin, vstupné 50 Kč nebo 30 Kč s maskou.

Pondělí 23. února
* KAPLE V MAŠOVĚ NA NÁVSI – od 18.00 hodin zde bude sloužit mši svatou liberecký arciděkan p. Radek Jurnečka, který před tím dlouhá léta působil v Přepeřích a v turnovských školách vyučoval latinu.

Kulturní servis podrobně ZDE

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.