Víkendové pozvánky

0

Masopust ve Všeni, ples, beseda, tvůrčí dílna pro děti, v neděli odpoledne na Střelnici velký karneval. Ze sportu je tu volejbal a basketbal a další přípravné fotbalové zápasy na umělé trávě.

Pátek 15. února
MATURITNÍ PLES 4. C GYMNÁZIA TURNOV. K tanci a poslechu hraje skupina Kanci paní nadlesní. KC Střelnice od 20.00 hodin. Vstupné 160 Kč, 180 Kč.

Sobota 16. února
* MASOPUST VE VŠENI. Průvod masek 9.30 – 15.00 hodin, začátek u obecního úřadu. Masopustní program v hostinci U Loudů v Ploukonicích:
– od 14.00 masopustní hody – guláš, řízky a koláče
– od 15.00 tvořivé dílny a hry pro děti, příchod průvodu masek
– od 17.00 masopustní veselice – k tanci a poslechu zahraje kapela Všude doma
Zveme všechny v maskách i bez masek! Vstup zdarma.
* PLETENÉ POHÁDKY. Loutkové příběhy napsali turnovští divadelníci Daniela Weissová a Jaroslav Ipser, kteří jsou neodmyslitelnými členy turnovského loutkového divadla Čmukaři. Inscenaci přijíždí zahrát Dana Mládová a Petr Mlád z plzeňského Divadýlka Kuba. Městské divadlo Turnov od 10.00 hodin, vstupné 60 Kč.
* BESEDA O TELEVIZI NOE. Seznamte se, jaké programy a odkud vysílá televize Noe a jak ji můžete naladit, jaký byl její vývoj a kam směřuje. Besedovat přijede zástupce ředitele této televize Ing. Kudelka. Sál ZUŠ na náměstí Českého ráje v Turnově, začátek ve 14.00 hodin, vstup volný.

Neděle 17. února
* DÍLNA KOŽENÁ, KARNEVALOVÁ, MUŠLIČKOVÁ. Tvůrčí výtvarná dílna pro rodiče s dětmi je věnována výrobkům z kůže a přípravě na karnevalové radovánky. Na všechny účastníky se těší mistr Vladimír Hladík, Eva Šrajerová, Lenka Berndáková a Simona Bakešová. Dětské oddělení knihovny A. Marka od 10.00 hodin.
* VELKÝ RODINNÝ KARNEVAL – VEČERNÍČEK VOLÁ ANEB HURÁ DO POHÁDKY. Žlutá ponorka ve spolupráci s KC Střelnice vás zvou na karneval do pohádky. Čekají na vás hry, zábava a soutěže pro malé i větší děti a jejich rodiče. Karnevalový rej začíná v 15.00 a potrvá do 17.00 hodin. Vstupné 50 Kč, maska 30 Kč (bez ohledu na věk). Velký sál KC Střelnice Turnov.

Sportovní pozvánky:

Sobota 16. února
* VOLEJBAL, II. liga, muži: Malá Skála – Praga. Začátky v 10.00 a ve 14 hodin v místní tělocvičně.
* FOTBAL, zimní přípravy: FK Turnov – Neratovice (10.30), FK Přepeře – Niesky (13.00), Velké Hamry – Brandýs n. L. (15.30), UMT MFS.
* BASKETBAL, východočeská liga mužů: TJ Turnov – TJ Sokol Jaroměř-Josefov. Začátek v hale TJ v 16.00 hodin.

Neděle 17. února
* BASKETBAL, východočeská liga mužů: TJ Turnov – TJ SPŠ stavební Náchod. Začátek v hale TJ v 9.30 hodin.

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.