Víkendové pozvánky

0

Až do pondělí 31. prosince můžete využít nabídku speciálních vánočních prohlídek na zámcích Sychrov a Hrubý Rohozec. V sobotu odpoledne budou mj. slavnostně odhaleny nové hodiny ve věži kapličky v Mašově, v pondělí se koná poslední akce roku 2018 v Turnově – Silvestrovský běh, na Nový rok bude ohňostroj Na Lukách…

Sobota 29. prosince
* HRAD VALDŠTEJN: VÁNOČNÍ VARHANNÍ KONCERT RADKA REJŠKA. V době mezi vánočními svátky a Novým rokem nabízíme zastavení s varhanní hudbou slavných mistrů inspirovanou Vánocemi v podání dvorního valdštejnského varhaníka Radka Rejška. Vstupné: 90 Kč, začátek ve 14.00 hodin.
* 5. KONCERT V KAPLI NAROZENÍ PANNY MARIE V MAŠOVĚ na návsi. Koncert je zaměřen na vánoční tematiku a přednese jej kvarteto AD LIBITUM. Předcházet mu bude slavnostní odhalení nových hodin ve věži místní kapličky. Začátek v 15.30 hodin. Pořádá SDH Mašov.

Pondělí 31. prosince
* 45. SILVESTROVSKÝ BĚH. Populární běžecký závod se již potřetí koná odpoledne 31. prosince na tratích in-line okruhu ve sportovním areálu Maškova zahrada kolem koupaliště. Tradičně závodí všechny kategorie od předškoláků po veterány. Zázemí závodu bude v prostorách Zimního stadionu L. Koška. Přihlášky od 12.00 hodin. Od 13.00 hodin závodí mládež, hlavní závod v délce 4.500 metrů má start ve 13.45 hodin.

Úterý 1. ledna
* HRAD VALDŠTEJN: NOVOROČNÍ KONCERT MANŽELŮ LÉDLOVÝCH. Tradiční novoroční koncert vám zpříjemní odpoledne netradičními písněmi J. Kainara. Vstupné: 90 Kč, začátek ve 14.00 hodin.
* NOVOROČNÍ OHŇOSTROJ v Turnově Na Lukách. Začátek kulturního programu v 16.30 hodin.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.