Víkendové pozvánky

0

Dnes večer na Střelnici hudební festival „Napříč fest 2018“ a v sobotu Metalová noc v klubu Refresh. A to není vše…

Pátek 23. listopadu
* NAPŘÍČ FEST 2018. Myšlenkou „minifestivalu“ NAPŘÍČ je spojit zajímavé muzikanty, kteří by se třeba na pódiu nikdy nesetkali, představit (nejen turnovským) divákům neokoukané, ale o to zajímavější kapely a písničkáře, ale především přiblížit jim trochu jiné hudební žánry a originální interprety, než ty, které jim vnucuje každodenní mainstream.
– Next Phase & Marie Puttnerová. Prvním vystupujícím bude Marie Puttnerová, kterou jste v Turnově mohli slyšet s kapelou Jablkoň. Tentokrát ji doprovodí kapela Next Phase, brněnská avantgardní formace neohrožených improvizátorů.
– James Harries je hudebník z anglického Manchesteru žijící v České republice od roku1990 ,který jako první na světě natočil své oficiální album „Voice Memos: a collection of songs I recorded on my phone“ na mobilní telefon.
– Krausberry. Blues-rocková a hard rocková skupina, kterou založil zpěvák Martin Kraus v roce 1984 poté, co opustil skupinu Bluesberry. Martin Kraus se na pódiu chová jako „neřízená střela“, která srší neuvěřitelnou energií.
Večerem bude provázet Ondřej Halama. Hudební festival. KC Střelnice od 19.00 hodin. Vstupné v předprodeji 180 Kč, na místě 250 Kč.

Sobota 24. listopadu
* OKRESNÍ VÝSTAVA KRÁLÍKŮ A MÍSTNÍ VÝSTAVA HOLUBŮ. Probíhá od 8.00 do 15.00 hodin v chovatelské hale u zastávky ČD Turnov-město. Občerstvení zajištěno. Štěstí i s živými zvířaty. Možnost zakoupení vystavovaných zvířat. Pořádá ZO ČSCH Turnov 1.
* ZLATOVLÁSKA. Činoherní verze Divadla Pohádka Praha si zachovává básnický jazyk i verše. Scénické zpracování je postaveno na výpravné scéně, doplněné světelnou divadelní atmosférou a luminiscenčním prostředím s prvky černého divadla. Městské divadlo Turnov od 10.00 hodin. Vstupné 60 Kč.
* VÝSTAVA KREATIVITY v prostorách OÚ Karlovice (Přáslavice) v době od 10.00 do 16.00 hodin. Budete zde moci vidět, případně zakoupit spoustu krásných výrobků. Občerstvení připraveno.
* CHUDÝ KEJKLÍŘ. Chudý kejklíř bylo poslední představení, které si J. K. Tyl zahrál. Původně šlo o činohru, současnému divákovi by mohly připadat některé dějové momenty a motivy naivní, ale současnému konzumentovi komerční telenovelové kultury by měly připadat známé. Soubor považuje text za první českou divanovelu. Hraje ochotnický soubor Máj 1867 z Tatobit. Městské divadlo Turnov od 19.30 hodin. Vstupné v předprodeji 80 Kč, na místě 100 Kč.
* METALOVÁ NOC V TURNOVĚ. Kvůli přestavbám v klubu Magic byli pořadatelé nuceni akci přesunout o pár bloků dál do klubu REFRESH. Při příležitosti akce bude kapela AnarchiA křtít své nové CD Oheň v duši!
Program:
20.00-20.45 F.A.King (crossover / Železný Brod)
21.05-21.50 V.A.R. (metal-thrash / Liberec)
22.20-23.40 AnarchiA (metal-rock / Turnov + křest CD)
00.00-01.00 Dangar Six (rock-metal / Jablonec nad Nisou)
01.00 – ?? Rockotéka / rocková zábava

Sobota 24. a neděle 25. listopadu
* STÁTNÍ ZÁMEK SYCHROV – POHÁDKOVÉ PROHLÍDKY.

Sportovní pozvánky:

Sobota 24. listopadu
* STOLNÍ TENIS, krajský přebor, muži: Turnov – Victory Liberec. Sokolovna ve Skálově ulici od 16.00 hodin.

Neděle 25. listopadu
* STOLNÍ TENIS, krajský přebor, muži: Turnov – Raspenava B. Sokolovna ve Skálově ulici od 10.00 hodin.
* FLORBAL, I. liga žen: TJ Turnov – Florbalová Akademie MB. Hala TJ od 18.00 hodin.

KULTURA, KINA, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.