MILAN BRUNCLÍK, ČESKÁ TELEVIZE, LIBERECKÝ KRAJ

0

V pondělí 2. března v 18.15 hodin si reportáží o právě skončeném Mistrovství světa v klasickém lyžování v Liberci odbyl premiéru na obrazovce České televize. A bude to stále častější obrázek. Zprávy z českých regionů na ČT1 od 18.00 hodin jsou sledovaným pořadem, to nejzajímavější se potom objevuje i v hlavní zpravodajské relaci od 19.00 hodin. Sledujete-li zprávy v komerčních televizích, vyzkoušejte jejich veřejnoprávní podobu, z obrazovky na vás občas mrkne i Milan Brunclík, kterého jste odpoledne potkali v Hluboké ulici nebo na náměstí.

„V Českém rozhlase jsem působil bezmála šest let a během té doby jsem několik nabídek z jiných médií s díky odmítnul. Koncem loňského roku shodou nejrůznějších náhod přišla znovu nabídka z České televize, a já jsem ji přijal. Předcházelo tomu dlouhé rozhodování, ale usoudil jsem, že ke zkušenostem s textem a zvukem bych měl přidat i zkušenosti s obrazem, aby byly kompletní. Jako zpravodaj České televize budu podobně jako v rozhlase přinášet zpravodajství z Libereckého kraje – s tím rozdílem, že bude obrazové. V České televizi budu podle dohody působit dočasně a jsem rád, že i nadále budu spolupracovat s Českým rozhlasem,“ uvedl Milan Brunclík a nezapřel, že se stále ještě víc cítí rozhlasovým redaktorem. Však i díky němu si Český rozhlas Sever na Turnovsku každý den pustilo o pár desítek lidí víc…

 

Redakce TvA přeje turnovskému novináři Milanu Brunclíkovi co nejlepší vstup do novinářské TOP kategorie. Co je trochu škoda pro Turnov, protože Brunclík bude působit přece jen na větším regionu, je výhrou pro kraj. Slušnost, smysl pro pravdivost sdělení a vyváženost práci Milana Brunclíka zdobí!

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.