Víkendové pozvánky

0

Budou bohužel ovlivněny špatnou předpovědí počasí. Jedna z nejlepších hudebních přehlídek nezávislé scény – Básníci ticha – se podle dramaturga Karla Šírka stěhují dovnitř Střelnice, i tam ale organizátoři slibují happeningovou atmosféru.

Sobota 2. září
* STÁTNÍ HRAD TROSKY: SOKOLNÍK A JEHO HRAD. Po celý den poutavý výklad o historii sokolnictví, ukázky krmení, lovu a příletů dravých ptáků. Od 10.00 do 16.00 hod. Více na www.hrad-trosky.eu.
* MALOSKALSKÝ JARMARK. Od 10.00 do 18.00 hodin v kempu na Ostrově. Vystoupí Cimbálová muzika České filharmonie, škola Davida Němce, břišní tanečnice, divadlo Na cestě Liberec. Bohatá tombola pro děti i dospělé, ukázky tradičních řemesel, regionální produkty.
* POUŤOVÁ ZÁBAVA VE VESCI POD KOZÁKOVEM. Program odpolední pouti začíná ve 14.00 na hřišti u vesecké sokolovny. Připraveny budou tradiční pouťové atrakce, zábava pro děti, střelnice, kolotoč, skákací hrad, velká skluzavka, prodej vín, cukrovinek, drobných řemeslných výrobků ad. K tanci a poslechu zahraje od 15.00 hodin Semilská dvanáctka. Večerní zábava začíná ve 20.00, také na hřišti vedle sokolovny. K tanci a poslechu zahraje kapela ŽÍZEŇ A HLAD z Moravy.
* BÁSNÍCI TICHA 2017. Vltava, Květy, Půlnoc – co kapela, to pojem. A také domácí ZA-BEAT! KC Střelnice od 15.00 hodin.
* ZÁSKAL FEST NA ROHOZCI. Areál pivovaru od 16.00 hodin – vystoupí kapely Ovčie Kiahne, AFD, Bikiny, Těsně vedle, Nasekáč, Alco coma, Ruda Hancvencl.

Sportovní pozvánky:

Sobota 2. září
* FOTBAL / KP: Přepeře – Železný Brod (14:00) MFS Turnov, I. B třída: Jenišovice – Holany (17:00), OP-Semilsko: Přepeře B – Studenec (17:00), Mírová – Poniklá (17:00), OS-Semilsko: Tatobity – Kruh (17:00).

Neděle 3. září
* FOTBAL / KP: Sedmihorky – Rovensko (17:00), OS-Semilsko: Přepeře C – Martinice (14:00).

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.