Víkendové pozvánky

0

V sobotu Traktoriáda na Vyskři, na Sychrově setkání „Amerik“, v neděli koncert Štefana Margity, nebo třeba fotbalové derby Turnova s Rovenskem…

Sobota 23. dubna
* POCHOD JEŠTĚD – VŠEŇ. Odjezd ze Všeně v 7.00 hodin, trasa zhruba 35 km. Více na www.vsen.cz.
* Oil TRAKTORIÁDA NA VYSKŘI 2022 – 15. ročník. Přejímky strojů začínají v 7.45 hod., od 8.00 hod. se jede jízda zručnosti ‒ slalom a v 11.00 hod. startuje hlavní závod – dvě jízdy souměrnosti. V doprovodném programu vystoupí Martin Kučera, ten s kolegou předvede práci s motorovou pilou při dřevosochání. Probíhat budou i fotolety s NISA AIR v třímístném vrtulníku. Další informace na: facebook.com/AMKVysker/
* ALENKA A JEJÍ ŘÍŠE DIVŮ. Představení pro děti. Městské divadlo Turnov od 10.00 hodin.
* STÁTNÍ ZÁMEK SYCHROV: Setkání 1st Veteran US Car Clubu. Soutěž elegance – setkání fanoušků a členů klubu 1st Veteran US Car Praha. Více informací na stránkách klubu www.1stveteranuscar.cz.
* FOTBAL / I. A třída: Pěnčín – Semily (17.00), I. B třída: Mírová – Smržovka (17.00), Jablonecko-OP: Malá Skála – Pěnčín B (16.00).
* FLORBAL / baráž národní ligy, muži: Turnov – poražený finalista Play-up divize (19.00), hala TJ (případný 4. zápas série, hrané na tři vítězství).

Neděle 24. dubna
* FOTBAL / KP: Turnov – Rovensko p. Tr. (17.00).
* FLORBAL / baráž národní ligy, muži: Turnov – poražený finalista play-up (18.00) hala TJ (případný 5. zápas série, hrané na tři vítězství).
* JAZZOVÝ PODVEČER v Pizzerii Maškovka. Od 18.00 hodin zde hraje Duo Dim a Lédl Jazz Q.
* ŠTEFAN MARGITA – INTIMITY. Štefan Margita, operní pěvec a tenor, se z operního světa poprvé vydává do světa šansonu! Pro svoje fanoušky si tentokrát připravil více než hodinový koncert plný zcela nových písní, které pro něj napsal zpěvák a skladatel Michal Kindl. Městské divadlo Turnov od 19.00 hodin, vstupné od 450 Kč.

KULTURA, KINO A VÝSTAVY, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.