Víkendové pozvánky

0

Z kulturní nabídky jsou to především dva koncerty malé domácí scény na Střelnici. Ze sportu se hraje volejbal, florbal, fotbal, v sobotu můžete zajít na hokejové derby s Lomnicí nad Popelkou. V provozu je vlek ve Struhách. Byly rozšířeny hodiny pro veřejnost na zimním stadionu, i v bazénu na Výšince.

Pátek 4. února
* FUNNY GRASS. Kapela Funny Grass byla vždy zaměřena převážně na tradiční bluegrass, dále pak na country a irskou muziku. Při vystoupeních v zahraničí přidává pro zajímavost do programu i několik českých či moravských lidových písní a v repertoáru má stále více i vlastních písní. Malá (domácí) scéna, kulturní kavárna KUS na Střelnici od 19.00 hodin, vstupné dobrovolné.

Sobota 5. února
* VOLEJBAL, 2. národní liga mužů: Malá Skála – Hronov, začátky zápasů v tělocvičně ZŠ v 10.00 a ve 14.00 hodin.
* VOLEJBAL / 2. národní liga, ženy: TJ Zikuda Turnov – TJ Sokol Mnichovo Hradiště (10.00 a 14.00), hala TJ.
* FOTBAL / zimní příprava: FK Turnov – Horky (11.00), umělá tráva Turnov.
* TANEČNÍ ODPOLEDNE v „hasičárně“ na Daliměřicích. K poslechu a tanci hraje Turnovanka a její hosté. Začátek v 16.00 hodin. Více na www.turnovanka.cz.
* FLORBAL / 1. liga, ženy: TJ Turnov – Nehvizdy (18.30 hod.), hala TJ.
* LEDNÍ HOKEJ / KLM: HC Turnov 1931 – HC Lomnice n. P. (18.00), Zimní stadion Ludvíka Koška.
* FD BAND. Známá turnovská skupina zahraje písně Petra Kalandry, Oborohu, Vladimíra Mišíka nebo kapely Buty. A taky The Beatles, Erica Claptona, Lennyho Kravitze, Carlose Santany a dalších. Kapela vznikla v létě roku 2007 v podhoubí turnovské hudební scény. Malá (domácí) scéna, kulturní kavárna KUS od 19.00 hodin, vstupné dobrovolné.

KULTURA, KINO A VÝSTAVY, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.