Víkendové pozvánky

0

Z pozvánek nadcházejícího víkendu je tu především koncert zpěvačky Anety Langerové na Střelnici (podmínky pro vstup do sálu najdete ZDE), v pátek je v kavárně KUS na programu taneční večírek, v sobotu dopoledne můžete zajít s dětmi do divadla. V neděli 14. listopadu od 10.00 hodin startuje na atletickém stadionu běh pro Nelu (ZDE).

Pátek 12. listopadu
* GULTY PLEASURE. Taneční večírek Guilty Pleasure je určený všem, kdo si chtějí trsnout, ale nikdo jim nehraje tu jejich hudbu. Ne, nečekejte žádný jukebox s písničkami na přání, ale vyladěný playlist s hudbou prověřenou tolika ušima, až oči přechází. Hrajeme všechno to, co jinde neuslyšíte! Kulturní kavárna KUS na Střelnici od 21.00 hodin.

Sobota 13. listopadu
* ČERT A KÁČA. Tradiční představení pro děti. Hrají herci agentury DAP Praha. Městské divadlo Turnov od 10.00 hodin, 100 Kč.
* HÁZENÁ, 2. liga žen: TJ Turnov – TJ ČZ HBC Strakonice 1921. Hala TJ od 10.00 hod.
* TANEČNÍ ODPOLEDNE v „hasičárně“ na Daliměřicích. K poslechu a tanci hraje Turnovanka a její hosté. Začátek v 16.00 hodin. Více na www.turnovanka.cz.
* LEDNÍ HOKEJ / Krajská liga mužů: HC Turnov 1931 – HC Lomnice n. Pop. (17.00), ZSLK. POZOR! Vzhledem k rozsáhlé marodce u obou týmů je utkání po dohodě přeloženo na 3. prosince.
* ANETA LANGEROVÁ: DVĚ SLUNCE. Na svém koncertním turné představí Aneta Langerová album Dvě slunce, doprovodí ji její kapela a také smyčcové trio. KC Střelnice Turnov od 19.00 hodin, vstupné v předprodeji od 490 Kč, na místě od 550 Kč.

Neděle 14. listopadu
* FLORBAL / národní liga, muži: TJ Turnov – Panthers Praha (15.30). Hala TJ.
* BERNINI – UMĚNÍ V KINĚ SFÉRA. Nechte se okouzlit výstavou více než šedesáti mistrovských děl Giana Lorenza Berniniho v římské Villa Borghese, kterou experti popisují jako Berniniho „návrat domů“. Po více než pěti stech letech od jejich vytvoření jsou nyní tato majestátní sousoší z proslulých světových muzeí k vidění v kinech na jedinečných záběrech s podrobným výkladem kurátorů této výjimečné výstavy. Filmová projekce, kino Sféra od 17.00 hodin. Vstupné 145 Kč na místě, 120 Kč v předprodeji.
* FUTSAL / II. liga západ, muži: FC Dalmach – Boca Juniors Krupka (19.00). Hala TJ.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.