Víkendové pozvánky

0

Především je tu Filmový víkend, největší setkání filmových fanoušků v regionu, které se koná v turnovském letním kině. V sobotu opět do Českého ráje vyjede parní vlak, v neděli zahajuje další fotbalový ročník, je tu první divizní zápas Turnova.

Pátek 11. srpna
* SUMMER OLDIES PARTY – OPEN AIR, fotbalové hřiště Jizeranu Doubrava od 18.00 hodin. Retro disko mejdan s hity 60. až 90. let. DJ´s Michal Tůma a Petr Gerhardt. Info a rezervace na tel. 731 570 114.
* FREE BALKAN QUINTET. Lidové písně z Bulharska, Rumunska, Arménie, Řecka a Moldávie, které si skupina upravuje do nejrůznějších aranží. Výsledkem je energická a strhující směs. Turnovské léto 2017. Před Střelnicí od 19.00 hodin. Vstup volný.

Pátek 11. až neděle 13. srpna
* FILMOVÝ VÍKEND 2017. Turnovské letní kino se i v tomto roce stane dějištěm víkendového filmového maratónu pod hvězdami. Páteční noc bude „LEGENDÁRNÍ“, sobotní pak „ZBĚSILÁ“. Areál kina se otevírá po 19. hodině, promítání zahajuje kolem 19. hodiny.

Sobota 12. srpna
* MOTOROVÝM VLAKEM ČESKÝM RÁJEM. Vlak je tažený legendární lokomotivou řady T 334 „Rosnička“. V Rovensku p. Tr., Turnově a v Semilech bude na motorový vlak navazovat vyhlídkový historický autobus, který vás zaveze na zajímavá místa po okolí. Z Rovenska je připravena vyhlídková jízda ke Troskám (příjezd zpět vždy před odjezdem vlaku), v Turnově se podíváte na Dlaskův statek a zámek Hrubý Rohozec, v Semilech vyjedete na Kozákov. První vlak vyjíždí z turnovského nádraží v 9.02 hodin.
* ZÁMEK HRUBÝ ROHOZEC: Varhanní sobota. Při prohlídce kaple vám varhaník Radek Rejšek zahraje na původní zámecké varhany. Od 9.00 do 17.00 hodin.
* XVI. ROČNÍK LETNÍCH KONCERTŮ VÁŽNÉ HUDBY V KOSTELE SV. JOSEFA NA HRUBÉ SKÁLE. Spolek rodáků a přátel Turnova pořádá pod záštitou senátora PhDr. Jaromíra Jermáře XVI. ročník Letních koncertů vážné hudby v kostele sv. Josefa na Hrubé Skále. Začátky koncertů vždy v 16.30 hodin, Vstupné 50 Kč. Sobota 12. srpna: JAKUB PUSTINA. Populární barytonista po návratu z jarního moskevského turné přiveze zcela nový repertoár i talentované mladé přátele.
* BECK – SEA CHANGE. Poslechový večer, Turnovské léto 2017. Před Střelnicí od 19.00 hodin. Vstup volný.
* HRAD VALDŠTEJN: Divadýlko na dlani – Bylo nás pět aneb Kluci nestárnou. Představení na motivy slavné knížky Karla Poláčka oceněné na celostátní divadelní přehlídce ve Volyni. Začátek v 19.00 hodin, vstupné 80 Kč.

Neděle 13. srpna
* LOUTKÁŘI DĚTEM NA DLASKOVĚ STATKU. Každou prázdninovou neděli vždy v 11.00, ve 13.00 a v 15.00 hodin. Tentokrát představení TŘI ÚKOLY PRO ČERTA, hraje LS Spojáček Liberec.
* FOTBAL / divize: FK Turnov – Vysoké Mýto. Městský fotbalový stadion, začátek v 17.00 hodin.

Servis pozvánek podrobně ZDE

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.