Víkendové pozvánky

0

Dnes vystoupí písničkářka Radůza v Kacanovech, kapela FD Band zahraje před Střelnicí, v areálu Pivovaru Rohozec koncertuje skupina Harlej. V sobotu proběhne celodenní akce v Maškovce spojená se slavnostním otevřením pumptracku (ZDE), uskuteční se 1. ročník Slavností turnovského piva v areálu Na Lukách, na Valdštejně je Hradozámecká noc, v Tatobitech se koná přeložené setkání s herečkou Simonou Stašovou (KD od 19.00 hodin), v Malé Skále koncertuje Čechomor (ZDE). V neděli se hraje fotbal…

Pátek 28. srpna
* RADŮZA A FUNNY GRASS V KACANOVECH. Radůza se stane kmotrou třetího studiového počinu – CD „Vím, co mám rád“ skupiny Funny Grass (Karel Souček, Barbora Součková, Jarda Handlíř, Petr Ivan a Jan Richter). CD vzniklo ve studiu MSN Recording a poprvé jde o písně s výhradně českými texty. Koncert se uskuteční na louce u koupaliště v Kacanovech od 19.00 hodin, v případě nepříznivého počasí pak v místním kulturním domě. Předprodej vstupenek: Trafika u Vildy (Skálova ul., Turnov) a Hotel Králíček v Kacanovech. Vstupné v předprodeji 250 Kč, na místě 300 Kč.
* VECHTROVNA, Rakousy – na cyklostezce Greenway Jizera, koncert: Tres Udos a Kůlna band. Začátek v 19.00 hodin.
* FD BAND. Známá turnovská skupina zahraje písně Petra Kalandry, Oborohu, Vladimíra Mišíka nebo Buty. Turnovské léto, před Střelnicí od 19.00 hodin, zdarma.
* NARYCHLOFEST: HARLEJ. Série letních koncertů v areálu Pivovaru Rohozec, začátek ve 20.00 hodin, vstupné 430 Kč. Předprodej v síti Ticketlive a v Turnově v Trafice U Vildy ve Skálově ulici nebo přímo v Pivovaru Rohozec. Více na FB.COM/AKCE.TURNOV.

Sobota 29. srpna
* 1. ROČNÍK SLAVNOSTÍ TURNOVSKÉHO PIVA. Areál Měšťanského pivovaru Turnov Na Lukách za autobusovým nádražím od 11.30 hodin. Vystoupí kapely: DOGA – LIMETALL – TUBLATANKA – PROROCK – TARANIS – RAIN – DE BILL HEADS. Info o vstupném: www.pivovarturnov.cz, Facebook Turnovská pivnice.
* HRADOZÁMECKÉ ODPOLEDNE A NOC NA VALDŠTEJNĚ. Odpoledne a noc na hradě s kostýmovými prohlídkami a historickými tanci v rámci populární celostátní akce (od 13.00 do 22.00 hodin).
* VECHTROVNA, Rakousy – na cyklostezce Greenway Jizera, divadlo: Čmukaři. Začátek v 15.00 hodin.
* ČECHOMOR – Festival LIVE! LÉTO 2020, Malá Skála. Koncerty se konají ve fotbalovém areálu, kde se jinak koná Maloskalská noc. Areál otevřen od 17.45 hodin – DJ, předkapela Ladybirds od 18.00 hodin, hlavní koncert od 20.30 hodin, vstupné 490 Kč. Předprodej vstupenek online na www.maloskalskanoc.cz nebo v síti Ticketstream.
* THE VELVET UNDEGROUND & NICO. Debutové album slavné skupiny. Poslechový večer, Turnovské léto, před Střelnicí od 19.00 hodin, zdarma.

Neděle 30. srpna
* DÍLNA PONOŽKOVÁ A PROVÁZKOVÁ. Společné tvoření postaviček a loutek z ponožek. Dětské oddělení knihovny v Jeronýmově ulici od 10.00 hodin.

Sportovní pozvánky

Neděle 30. srpna
* FOTBAL / ČFL: FK Přepeře – Sokol Brozany (14.00), KP: Rovensko – Železný Brod (17.00), I. A třída: Pěnčín – Jenišovice (17.00).
* FOTBAL / KP: Turnov – Chrastava, I. B třída: Přepeře B – Držkov (17.00), Semilsko-OS: Přepeře C – Držkov (14.00).

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.