ČECHOMOR akusticky – v rámci LIVE!LÉTA 2020 – sobota 29. srpna v Malé Skále!

0

Skupina Čechomor zahraje po dlouhé době v akustické sestavě. „Nad akustickými koncerty jsme dlouho uvažovali a teď je ta správná doba je uskutečnit,“ říká frontman kapely František Černý. „Chceme být fanouškům blíž nejen zvukově, ale i fyzicky, akustická sestava nám pomůže přiblížit se k samotným lidovkám, ze kterých vycházíme,” dodává Karel Holas.

Vystoupí: František Černý (kytara a zpěv), Karel Holas (housle a zpěv), Matěj Lienert (perkuse a elektronické pady), Lukáš Čunta (basa) a bývalý člen Čechomoru Radek Pobořil, jehož virtuózní hraní na harmoniku dodá písním tu správnou atmosféru. Můžete se tak těšit na intimnější koncerty, kde kapelu a lidové písně poznáte v syrovější, přesto „čechomorské“ podobě.

Skupina Čechomor zároveň zakončí sérii koncertů v rámci LIVE!LÉTA 2020 na Malé Skále pod heslem “návrat k normálu”, kde mimo jiné vystoupili např. skupina Škwor, David Koller band, Anna K. nebo Pokáč.

Jako předskokan Čechomoru vystoupí bývalé jablonecké berušky Ladybirds a se svým bubenickým číslem syn pořadatele Šimon Mikez.

„Závěrem bych chtěl poděkovat všem návštěvníkům, kteří si našli na některý koncert na Malou Skálu cestu, užili si s námi tuto zvláštní sezonu a věřím, že se příští rok na jaře začneme potkávat na normálních koncertech a oblíbených festivalech,“ uzavřel za organizátory Pavel Mikez.

Vstupenky na sobotní koncert skupiny Čechomor můžete koupit v předprodeji v síti Ticketstream nebo na místě od 17.00 hod.

Časový harmonogram:
17.00 otevření pokladen
17.45 otevření areálu
18.45 Ladybirds
19.50 Šimon Mikez
20.30 Čechomor
22.00 předpokládaný závěr

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.