Víkendové pozvánky

0

V pátek zase po delší době ožije turnovské lokomotivní depo, v sobotu se v parku u letního kina uskuteční Den dětí se Žlutou ponorkou, sportovní pozvánky jsou fotbalové…

Pátek 7. června
* BÝT MEDEA. Umělecká iniciativa iMUZA zve na předpremiéru autorského hudebně-divadelního psychologického dramatu, která se bude konat od 18.00 hodin ve starém železničním depu v Turnově. Na představení bude vypraven speciální vlak ze stanice Turnov (více ZDE).

Sobota 8. června
* Sraz JAWA 500 OHC, XI. ročník. V 9.00 hodin sraz na náměstí v Rovensku pod Troskami, v 10.30 hodin startuje spanilá jízda regionem.

* DEN DĚTÍ SE ŽLUTOU PONORKOU. Park u letního kina od 14.00 hodin. Skákací atrakce, nízká lana, výtvarné hrátky, ukázky techniky, občerstvení pro velké i malé. Akci připravuje Žlutá ponorka ve spolupráci s mnoha spřátelenými organizacemi z Turnova i okolí. Na různých disciplínách možná děti poznají své vedoucí, trenéry nebo učitele. Záštitu převzal Petr Tulpa, člen rady Libereckého kraje. Děkujeme hlavním sponzorům akce: Libereckému kraji, městu Turnov a společnostem ONTEX, Grupo Antolin Turnov, KV FINAL, Crytur, JUTA a celé řadě dalších.
* COUNTRY BODLÁK – od 16.00 hodin na Bukovině u Dolánek.

Neděle 9. června
* DÍLNA PLSTĚNÁ, PONOŽKOVÁ A RECYKLAČNÍ. Tvůrčí výtvarná dílna – poslední před prázdninami – pro rodiče s dětmi je zaměřena na výrobky z recyklovaných materiálů, plstění a výrobky z ponožek. Na všechny se těší lektorky Eva, Simona, Lenka, ale také mladé výtvarnice Šárka a Veronika Klementovy. Dětské oddělení knihovny v Jeronýmově ulici od 10.00 hodin.

Sportovní pozvánky:

Sobota 8. června
* FOTBAL / divize: FK Přepeře – Horky (10.30), KP: Sedmihorky – Rovensko (17.00), I. B třída: Přepeře B – Harrachov (14.00), Pěnčín – Kamenice (17.00), Semilsko-OP: Mírová – Mříčná (17.00).

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.