Být Médea?

0

Co se stane, když přesuneme mýtický příběh Médey do kontextu dneška? Jaké je čekání za hranicí svobodného světa, který neotevírá dveře? Co se děje v nitru ženy?
Být Medea je autorské hudebně-divadelní psychologické drama dvou skvělých profesionálů – německého scénáristy a divadelního režiséra Stephana Bestiera a českého hudebního skladatele Martina Hyblera. Představení symbolicky odkazuje k výročí začátku II. sv. války a volně zpracovává téma emigrace, střetu kultur i současné geopolitické situace.
Předpremiéra představení BÝT MEDEA se koná v pátek 7. června od 18.00 hodin ve starém železničním depu v Turnově. Na představení bude vypraven speciální vlak ze stanice Turnov. Nástup cestujících od cca 17.45 do 17.55 hodin, 3. nástupiště, 5. kolej, následný odjezd do depa. Po představení odvoz vlakem zpět do stanice. Čas odjezdu zpět je dle doby trvání celé akce.
Představení proběhne v německém jazyce s českými titulky. O překlad se postarala Anna Koutská z Pražského literárního domu německy píšících autorů.
Po představení následuje otevřená diskuze s divadelním režisérem Stephanem Bestierem za přítomnosti profesionální tlumočnice. Večer uzavřeme odlehčenou jazzovou hudební produkcí Martina Hyblera, Jany Kubánkové a německých hostů. Akci organizuje umělecká iniciativa iMUZA za podpory města Turnova a nadace B. J. Horáčka.
Vstupné: dospělí 120 Kč, senioři a studenti 50 Kč, děti zdarma
Další informace o představení najdete na stránkách www.imuza.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.