Vánoce jsou tady

0
A ještě před samotnými svátky poslední adventní víkend. Co nabízí?

Sobota 21. prosince
* KAPLIČKA NA BUKOVINĚ nad Dolánkami: Ve 10.00 hodin zde začíná vánoční vystoupení „sborečku“ skautského střediska Turnov.
* HRAD VALDŠTEJN: Vánoční koncert Queentetu. Vokální soubor výrazných hudebních osobností, které svorně podlehly kouzlu valdštejnské kaple… Začátek ve 14.00 hodin.
* SPOLEČNÉ VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ v chrámu sv. Filipa a sv. Jakuba ve VŠENI, začátek v 16.00 hodin. Zve Sousedský spolek PROVAZ.
* VÁNOČNÍ VYSTOUPENÍ „sborečku“ skautského střediska Turnov. Ohrazenice – u kapličky, začátek v 16.00 hodin (spojeno s rozdáváním Betlémského světla).
* OLDŘICH JANOTA. Vánoční koncert jedné z českých hudebních osobností. KC Turnov, začátek v 19.00 hodin, vstupné v předprodeji 90 Kč, na místě 110 Kč.
* VÁNOČNÍ KONCERT PS ANTONÍN DVOŘÁK. Tradiční vánoční koncert turnovského pěveckého sboru. Na programu je Vánoční mše J. J. Ryby a Pastorální mše D dur F. X. Brixiho. Chrám Narození Panny Marie, začátek v 18.00 hodin, vstupné 80 Kč.

 
Neděle 22. prosince
* ADVENT NA SBOŘE
: Vánoční  slavnost. Mladší děti připravují hru „Vánoční příběh“, kde se připomenou základní události Ježíšova narození. Mládež připravuje hru s názvem „Vánoce nebudou!?“. Moderně pojatý příběh, který nás v pěti dějstvích vede k zamyšlení nad významem Vánoc. Při dětské slavnosti se představí – a mohou představit – další děti s písní, hudbou nebo básničkou. Jako vždy bude slavnost u vánočního stromečku a děti si odnesou malý dáreček. Dům Na Sboře ve Skálově ulici, začátek v 9.00 hodin.
* HRAD VALDŠTEJN: Koncert turnovských skautů. Již přes 10 let připravují turnovští skauti předvánoční vystoupení na hradě. Začátek ve 14.00 hodin (spojeno s rozdáváním Betlémského světla).
* VÁNOČNÍ KOLEDOVÁNÍ u kaple Panny Marie na Prackově. Začátek ve 14.00 hodin. S vánočním programem vystoupí rodina Lédlova. Možnost prohlídky již zrestaurované kaple. Domácí občerstvení a něco na zahřátí zajištěno. Pořádá občanské sdružení Za záchranu kapličky na Prackově.
* 4. ADVENTNÍ KONCERT 2013 – JITKA ŠURANSKÁ, housle, zpěv. Z folklóru vyrostlá zpěvačka z jihovýchodní Moravy, která zpívá čistým hlasem s citem pro zpívanou písničku. Dům Na Sboře ve Skálově ulici, začátek v 15.00 hodin, vstupné 70 Kč.
 
Pondělí 23. prosince
* VÁNOČNÍ VYSTOUPENÍ
„sborečku“ skautského střediska Turnov. Náměstí Českého ráje v Turnově, začátek v 17.00 hodin (spojeno s rozdáváním Betlémského světla). Zde spojeno i s překvapením, vloni to byl živý betlém, letos uvidíme…

Servis TvA podrobně ZDE.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.