Smrtelná nehoda v Kobylech

0

O uplynulém víkendu museli hasiči v Libereckém kraji zasahovat celkem u devatenácti dopravních nehod, při kterých jedna osoba přišla o život a dalších deset bylo zraněno.
V neděli necelou hodinu po půlnoci byli povoláni profesionálové ze stanice Turnov na pomoc do obce Kobyly, kde došlo k dopravní nehodě osobního automobilu. Vůz narazil ve velké rychlosti do stromu a řidič zůstal ve vozidle zaklíněn. Hasiči ihned po příjezdu započali s neodkladnou resuscitací, ale i přes veškerou snahu řidič vážným zraněním na místě podlehl.
K další vážné nehodě dvou osobních automobilů došlo u obce Jestřebí na Českolipsku. Na místo byla ihned vyslána jednotka hasičů ze stanice v České Lípě se dvěma plně vybavenými cisternami. Průzkum ukázal, že se na místě nacházejí čtyři zraněné osoby, kterým hasiči poskytli předlékařskou první pomoc, zajistili jim tepelný komfort a předali účastníky nehody do péče zdravotníkům.
Hasiči také zasahovali u zapadlých osobních automobilů, kamionů a jednoho sypacího vozu. Pluh zapadl v neděli po osmé hodině večerní Na Rašovce v části obce Šimonovice. Hasiči ze stanice Turnov a drážní hasiči SŽDC Liberec museli na místě události použít speciální vyprošťovací automobil/autojeřáb.
(Zdroj: TZ HZS LK)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.