Sdružení TULIPAN: katalog plný inspirace

0

Vyrobili jsme skoro padesát tisíc roušek. Současně jsme intenzivně pracovali na vánočním katalogu. Sdružení TULIPAN společně s vámi překonalo jednu z nejtěžších zkoušek porevoluční společnosti, první vlnu koronaviru.
Originální přání k Vánocům a Novému roku, vánoční ozdoby, svícny nebo svíčky, které pomáhají. Výrobky s poselstvím, vzkazem v každém předmětu. Ukrývají doteky těch, kteří v dílnách tvořili, a čekají na nové ruce – třeba právě na ty vaše. Koupí každého předmětu pomáháte lidem z TULIPANU. Sdružení zaměstnává handicapované, kteří by jinak složitě sháněli zaměstnání.
Období koronavirové krize bylo tvrdou zkouškou i pro sdružení TULIPAN. Přestáli jsme je s hrdostí. Snad i vás chránila před nebezpečnou nákazou rouška, kterou s maximální zodpovědností a precizností vyráběli naši zaměstnanci pro Liberecký kraj. Šicí stroje se nezastavily řadu týdnů, dávaly nový tvar rolím nanovlákna. Odměnou za mimořádné nasazení bude každý nákup z našeho vánočního katalogu, který najdete na https://www.sdruzenitulipan.cz/. Pojďte šířit radost společně s TULIPANEM.
Slavěna Horňáková, Sdružení TULIPAN, hornakova@sdruzenitulipan.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.