Rozlétáme Česko

0

Dne 3. dubna 2021 se v prostoru Na Lukách budou konat vyhlídkové lety vrtulníkem. Akce proběhne v rámci projektu Rozlétejme Česko, který na příští rok připravila společnost FOR FREE DAYS ve spolupráci s HELI CZECH s.r.o. pro občany České republiky. Celkově takhle navštíví přes 300 míst zahrnujících města a památky po celé České republice od Aše až po Jablunkov. Do Turnova se akce vrátí po roce.

„Letos v červenci (ZDE) se akce v Turnově velmi vydařila. O lety byl velký zájem, proto doufáme, že příští rok to bude ještě lepší. Pro zájemce jsme připravili větší a výkonnější vrtulník BELL 206B, takže určitě zveme také zájemce, kteří s námi už letěli. Letenky pro občany Turnova je možné kupovat již nyní v předprodeji na našich webových stránkách www.forfreedays.cz/turnov. Navíc nově je možné také zakoupit dárkový poukaz a udělat tak radost svým blízkým pod stromečkem něčím zcela netradičním,“ sdělil Michal Podolský ze společnosti FOR FREE DAYS.

Akce je unikátní v tom, že lidé se mohou proletět nad svým domovem, aniž by museli někam daleko jezdit nebo platit velké částky za přílet vrtulníku. Lety jsou naplánovány na 5, 10 nebo 15 minut, během kterých se bude možné podívat na Hrad Valdštejn, na náměstí Českého ráje s radnicí nebo na barokní kostel sv. Mikuláše a kostel Narození Panny Marie.

Více informací najdete na www.forfreedays.cz/turnov. (PR)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.