Registrace do soutěže Miss Liberecký kraj 2018 je v plném proudu!

0

Registrace do soutěže Miss Liberecký kraj 2018 je v plném proudu!
Zájem o soutěž Miss Liberecký kraj 2018 roste! Registrace je ve své polovině a pořadatele hlásí první desítky přihlášených. Takže slečny, pokud se nebojíte prezentovat svou osobnost na veřejnosti, je vám mezi 17 a 24 lety, jste svobodné, bezdětné, bezúhonné a žijete, pracujete nebo studujete v kraji, máte jedinečnou možnost se přihlásit, a to přes on-line formulář na webových stránkách Miss Liberecký kraj! Casting, který je vstupní branou do soutěže, proběhne v úterý 6. února od 16.00 hodin v multikinu CineStar v OC Nisa Liberec.
Na jeho základě vybere odborná porota deset finalistek. Ty se během soutěže naučí nejenom správnému držení těla a chůzi na podpatcích, ale i společenskému chování či pózování před fotoaparátem. Dívky navíc čeká soustředění v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev a nejrůznější beauty školení. Finálový galavečer se uskuteční 28. dubna v Divadle F. X. Šaldy.
Budoucí královna krásy si vedle korunky a hodnotných cen odnese i cenné zkušenosti do života a získá budoucí uplatnění ve světě modelingu. Přihlášky do soutěže mohou dívky podávat na www.misslibereckykraj.cz.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.